[wh40k] Kampanio-rolplejo-costam "Machinacje w subsektorze Ielonius"

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[wh40k] Kampanio-rolplejo-costam "Machinacje w subsektorze Ielonius"

Post autor: Napoleon » 11 cze 2018, o 10:20

Hej!
Zainspirowany Inquisitor:Martyr mysle nad zrobieniem kampanii laczacej RPG z figurkami. Potrzebuje kilku chetnych (zastrzegam sobie prawo do wyboru kandydatur).

Z czym by to sie jadlo:
1. MGuje moi. Jesli nie wiecie jakim jestem MG - poszukajcie info np. wrzucajac do mnie na walla pytanie. Opinie moich graczy sa skrajnie pozytywne (poza "Ty chuju.... Jakim cudem ?")
2. Cala fabula bedzie toczyc sie wokol machinacji silnych indywidualnosci dzialajacych w w rzeczonym subsektorze. Oczywiscie Inkwizytorzy mile widziani ale rowniez moga byc - Cryptekowie, Sorcererzy, Mekaniacy, Farseerowie, TroupeMasterzy, Prorocy itp. itd. Jedyny wyjatek - Hive Minda nie da rady wcisnac... Ale....
3. Jesli nie chcesz grac jako regularny gracz badz grasz tyranidami - fear not :) Beda na pewno potrzebni gracze wspierajacy grajacy villainow.
4. Plan jest taki - kazdy z graczy ma postac stworzona na bazie profilu z odpowiedniego kodeksu/indeksu. Fabula opowiadana via komunikatory badz spotkania w Stagrafie. Konfrontacje rowniez tamze.
5. Narrative play - mechanike skladania swoich task force'ow itp - podam potem, ale bedzie mocno moderowana :P Musicie mi zaufac niestety.


Tyle slowem wstepu.
Kto chetny ? Zgloszenia na priw, pytania w tym temacie.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
ODPOWIEDZ