Rozpiski

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 20 wrz 2013, o 15:03

nie scateruja. exarcha wyciaga zawleczke i ciska magiczna kulką na 2+. kulka glanuje na 2+. zostaje inv. portal ma jeden HP. poswiece 121 z szansa na zabcie portalu na jakies 60%. a jak dobrze pujdzie to zabiora jeszcze do grobu jakiegoś troopsa. no i wymusza cofkę i strzelanie . bo ich szarzy portal juz napewno nie przezyje.
Obrazek
Smal3tz
Posty: 126
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 19:23
Gram w:: Czterdziecha

Re: Rozpiski

Post autor: Smal3tz » 20 wrz 2013, o 15:34

Nice :) Ale da się to przeliczyć, np nie muszę rzucać portalu w pierwszej turze. Jest też ew interceptor ( nie mam w rozpie aktualnie, ale ale :) )
Awatar użytkownika
Rupert
Posty: 114
Rejestracja: 5 mar 2012, o 12:49

Re: Rozpiski

Post autor: Rupert » 20 wrz 2013, o 16:15

ale tau mówią tej jednostce NIE.. tak samo necron pokazuje jej po prostu FAKA - bo są całkowicie bezurzyteczni...

za bardzo KOŃbinujesz stary... proste rzeczy zawsze są najlepsze
Obrazek
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 20 wrz 2013, o 17:31

tau nie pokazuje faka. interceptor musi widziec. ja nie musze zeby zabić jego troopsy. nie musze zaczynac tym unitem w DP. polece sobie tam kiedy bede chciał. a na necronów zdjecie twojego bieda troopsa od tak za friko jest priceles, przeciez najwiekszy problem z twoja rozpa jest taki ze nawet jesli wystrzelam wariaty, to zawsze przylatuja te wstrętne rogale i zajmuja wszystkie znaczniki. przeciez moge stac sobie za losem schowany i wystartowac do dp w turze np 4. spadam w piatej. kontestuje jeden znacznik, drugi zabijam. i okazuje sie ze bieda unit wymaga tyle atencji ze nie strzela sie do inncyh rzeczy. kazda armia ze słabymi troopsami sie ich boi. no i zawsze sa kontra na landka. bardzo mi jej brakowało.
moze przypomne. kłade duzy placek S4 AP4 no cover z BS5, do tego odpalam 18 strzałów z S3 ap5
i zakładam blinda. robie to kiedy chce i jak chce bo nie skateruje.a do tego moge jeszcze wbiec za losa po strzelaniu:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 20 wrz 2013, o 17:34

Smal3tz pisze:Nice :) Ale da się to przeliczyć, np nie muszę rzucać portalu w pierwszej turze. Jest też ew interceptor ( nie mam w rozpie aktualnie, ale ale :) )

jeszcze jedno, biorac pod uwagę ze portal "rodzi demony" na 4+, to nie wystawienie go w pierwszej turze sux. a akurat na eldary i dark eldary twoj intercept zyje ture. najwiekszym beneficjentem tej umiejki są TAU. Pozatym, najlepsze jest to, ze tym czym grasz atkualnie, nie mozesz obsługiwać quada:P nie masz kim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Posty: 114
Rejestracja: 5 mar 2012, o 12:49

Re: Rozpiski

Post autor: Rupert » 20 wrz 2013, o 17:52

Serio Major, to już jest nudne... Ty się chyba po prostu nie uczysz. Jesteś mistrzem gold fish testów
Obrazek
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Rozpiski

Post autor: Reksio » 20 wrz 2013, o 18:11

Za dużo w necie tego wyczytał :P
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: Rozpiski

Post autor: Gabriel » 20 wrz 2013, o 18:46

Ja się obecnie zastanawiam czy jest sens pakować Calgara do rozpiski by wziąć 3 oddziały Honour guard, alternatywnie wziąc Kantora i wzmocnić rozpiskę sternguardami :S

Jak myślicie jest sens ?
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 24 wrz 2013, o 07:38

rozpiski z Areny

http://www.sendspace.com/file/4iee5d

Rupert, wy sie umawialiscie na 3 razy takie same necrony:P


W sumie jesli tendencja tych rozpisek sie utrzyma to DE wracają na stół
Obrazek
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Rozpiski

Post autor: Enzeru » 24 wrz 2013, o 21:01

Sporo DA...i chyba kilka osób też czytało tego bloga z którego wziąłeś Chapter Mastera na biku;)

Czysto akademicka dysputa!!
Ja ostatnio kminiłem n ad SMową wersją rozpiski Reksia 3x3 i coś takiego spłodziłem na 2100:

HQ: Libra (goły i wesoły)

Troops:

1. 10 Taktycznych (Laska, plasma, Rhino)
2. 10 Taktycznych (Laska, plasma, Rhino)

Elity:
Ironclad Dread (HF)
Ironclad Dread (HF)
Ironclad Dread (HF)

HS:
Storm Raven ( Hurricany, laska, melta)
Storm Raven ( Hurricany, laska, melta)
Storm Raven ( Hurricany, laska, melta)

Fasty:
Stormtalon (laska)
Stormtalon (laska)
Stormtalon (laska)

Fort:
Aegis + Comm

Wszystko poza 2 combat sqd (laska, Rhino) i librą zaczyna w rezerwach (Raveny niosą dready i pozostałe sqd)
Nie wiem na ile byłoby to grywalne - założeniem jest wybranie w każdej kategorii poza troopsem jednej jednostki. Co byście wzięli zamiast czego
In the name of the Emperor I order you to die!!!
ODPOWIEDZ