Dyskusja o procedurze przystąpienia do klubu

Tu można spróbować nawiązać kontakt z wszechmogącymi tego forum
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Napoleon » 5 maja 2013, o 16:16

Wy macie wszyscy jakiegoś pie**olca na punkcie członków.

Różne są fetysze. Ja nie patrze na to kto jakie ma członkostwa. I gwarantuje Ci to że dla Kryspina czy większości ludzi w klubie to też nigdy nie było głównym (ani często w ogóle żadnym) wyznacznikiem. Patrz ja, patrz Gabriel czy patrz Krysiak.

Reyki zwraca uwagę na to kto gdzie należy - ma do tego prawo - ale nie sądzę też żeby dla niego było to kluczowe.

To samo było przy okazji ŁPG - zamiast akcentować różnorodność i przez to siłę łódzkiego środowiska (tu następuje półtoragodzinny wykład na temat tego jak to w łodzi zawsze kultury europejskie się mieszały zachowując swoją odrębność i dzięki czemu łódź była silna) usiłuje się homogenizować (znowu wykłąd na temat tego co z łodzią zrobili naziści i komuniści) środowisko któremu lepiej byłoby razem ale oddzielnie.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Euru
Posty: 43
Rejestracja: 13 sty 2012, o 10:46
Gram w:: WFB, NST, FoW
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Euru » 5 maja 2013, o 16:17

A nie prościej po prostu odpisać Piotrkowi dlaczego go nie chcecie?

Z Waszych wypowiedzi wnioskuje, że dawno już zdecydowaliście co z jego kandydaturą zrobić, tylko nikt nie ma odwagi mu powiedzieć - hipokryzja.

@Napoleon
BTW.
Zrobienie turnieju w PRZYSTANI! - proste - pomyśl co doprowadziło do tego, że jest proste, na pewno Piotrek się do tego w jakiejś mierze przyczynił.

Jak za bardzo oftop to proszę o skasowanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Napoleon » 5 maja 2013, o 16:23

To nie tak że nie chcemy Piotrka. Kuffa. Okres próbny/prezesi mu się przyglądają oznacza że go chcemy sprawdzić. Nic nie wiem o decyzji żeby Azura nie przyjmować.

Co do tego że w Przystani! łatwo/trudno i na ile Azur do tego się przyczynił się nie wypowiem bo to faktycznie jest daleko za daleko od tematu.

Koniec tematu z mojej strony bo widzę że dyskusja tu jest kompletnie od czapy - nie czytacie tego co piszę ewidentnie.

Temat do przeczyszczenia.

P.S. Czekaj czekaj - czy ja dobrze zrozumiałem że właśnie postanowiłeś zgłosić jako aplikantów do Maraudera Kolegium OŁ wraz z Robertem ?
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Euru
Posty: 43
Rejestracja: 13 sty 2012, o 10:46
Gram w:: WFB, NST, FoW
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Euru » 5 maja 2013, o 16:51

Jeśli chodzi o P.S. to jakbym kiedyś aplikował to chciałbym aby zasady i kryteria były jasne, chciałbym też wiedzieć od kogo naprawdę zależy czy mnie przyjmą.
1. Według regulaminu decydują Kryspin, Reyki i Zembol ( z tego potrzeba 2 z 3).

2. Skoro Reyki jest na NIE to wystarczy żeby Zembol albo Kryspin jeszcze napisali swoje NIE/TAK i sprawa rozwiązana.

3. W regulaminie nie ma nic o okresie próbnym.
Dużo ludzi mnie zna tak jak Piotrka i Ruperta. I nie wiem co by zmieniło czekanie kolejny miesiąc jak nie członek klubu?


4. Argumentacja Reykiego o przynależności do dwu klubów jest też nie zgodna z regulaminem, który nie wyklucza przynależności do innych klubów.

5. @Reyki jako organizacja nieformalna mająca regulamin, musisz się do niego stosować, w regulaminie napisane jest, że za niestosowanie się do niego możesz zostać z klubu usunięty - czy nie złamałeś właśnie regulaminu sowim stwierdzeniem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Napoleon » 5 maja 2013, o 16:58

Nigdzie w regulaminie nie ma zapisu KIEDY prezesi mają podjąć decyzję. Czas pomiędzy zgłoszeniem a ostateczną decyzją jest nazywany przeze mnie (i przez Kryspina i przez pare osób) okresem próbnym. To że nie jest wpisany do regulaminu nie oznacza że zwyczajowo go nie ma. Jak już mówiłem - do czasu Azura nikt z tym nie miał problemu.

Co do rejkiego - jako prezes podejmuje decyzje na podstawie swoich własnych przemyśleń - jeśli dla niego przeszkodą jest przynależność do OŁ - to ma do tego prawo.

P.S. Decyzja NIE została jeszcze podjęta - a przynajmniej ani Kryspin ani Rej nic o tym nie wspominali.

P.P.S. W moim poprzednim P.S. chodziło że skoro mamy brać pod uwagę wkład jaki został włożony w tworzenie środowiska i Przystani - to idąc dalej Twoim tokiem rozumowania z automatu członkostwo w Mar należy się połowie kolegium. Sorki - ale chyba nie tędy droga.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Azurix
Posty: 110
Rejestracja: 10 sty 2012, o 12:39
Gram w:: WFB

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Azurix » 5 maja 2013, o 17:02

Ale ja też z tym nie mam problemu. Po prostu jestem bardziej bezpośredni od innych i mówię co myślę, a lubię prowadzić dyskusję na forum, szczególnie chcąc się dowiedzieć ścisłych kryteriów ;)
Awatar użytkownika
Euru
Posty: 43
Rejestracja: 13 sty 2012, o 10:46
Gram w:: WFB, NST, FoW
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Euru » 5 maja 2013, o 17:15

Ok przyjmuje argumentację Twoją Napoleonie. Ogólnie chyba duża część tego powinno być przeniesiona do działu z regulaminem - bo to chciałem wskazać to niekonsekwencja albo jego nie jasność. Możliwe, że nie miałem racji i Twoje wyjaśnienie jest wystarczające i mogło by pomóc gdyby się znalazło pod regulaminem.
Obrazek
Reyki
Posty: 574
Rejestracja: 8 sty 2012, o 16:05
Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW

Re: Dyskusja o procedurze przystąpienia do klubu

Post autor: Reyki » 6 maja 2013, o 16:03

Regulamin na dniach powinien byc zmodyfikowany. Co do przyjecia Azurixa w szeregi klubu to moge napisac jedno: niech powie czemu chce byc w dwoch klubach i co mu da przystapienie do Maraudera.
Zablokowany