Tutorial na bladą skórę potrzebny

Porady, samouczki itp
Awatar użytkownika
Vincent
Posty: 115
Rejestracja: 17 lis 2013, o 11:18
Gram w:: WH40k

Tutorial na bladą skórę potrzebny

Post autor: Vincent » 25 wrz 2015, o 10:40

Ma może ktoś jakiś tutorial na bladą skórę? Próbowałem uzyskać stosując pallid wych flesh/ kislev flesh i różne washe ale wychodzi słabo :(
Awatar użytkownika
Unehru
Posty: 149
Rejestracja: 1 gru 2014, o 11:26
Gram w:: WH40k & X-Wing
Kontakt:

Re: Tutorial na bladą skórę potrzebny

Post autor: Unehru » 25 wrz 2015, o 17:31

Imho washe dają za duży cień na bladej skórze. Tutaj potrzebny jest layering. Pokombinowałbym z mieszaniem z białym.
INSTAGRAM UNEHRU - KLIK!

'I murdered thousands for the Emperor and he gave me nothing except his damning silence.
Now his lapdogs yap for every life I take, while gods promise me the galaxy.'
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: Tutorial na bladą skórę potrzebny

Post autor: Fleo » 27 wrz 2015, o 17:14

Ja na warsztatach uczyłam tak: rakarth flesh, drybrush lub layer z rakarth flesh i kislev flesh 1:1, potem wash druchii violet delikatnie w zagłębieniach oczu, przy nosie, ustach, nie zalewamy, a raczej cieniujemy, reszta skóry delikatny wash agrax earthshade i też w zagłębienaich, nie zalewamy, można go nawet rozcieńczyć. Następnie drybrush lub layer z rakarth flesh, kislev flesh i white skar 1:1:1, potem ostre hightlighty samym białym (cieniutkie warstwy). Można też cienkim pędzelkiem dorysować kilka kilka żył prześwitujących spod skóry.

Jeżeli chcesz bardziej nienaturalny kolor skóry możesz poeksperymentować z pallid wych flesh lub nawet z flayed one flesh.
Awatar użytkownika
Vincent
Posty: 115
Rejestracja: 17 lis 2013, o 11:18
Gram w:: WH40k

Re: Tutorial na bladą skórę potrzebny

Post autor: Vincent » 27 wrz 2015, o 18:56

Dzięki wielkie :)
ODPOWIEDZ