Ostatni maruderzy

Tu można spróbować nawiązać kontakt z wszechmogącymi tego forum
Ziomek
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2014, o 09:01
Gram w:: wh40k

Ostatni maruderzy

Post autor: Ziomek » 4 maja 2018, o 13:02

Witam,

Nie wiem czy to tylko mnie się tak zdaje ostatnimi czasy trochę pustawo i cicho zrobiło się na forum...
Nie licząc postów update'u sklepu i okazjonalnych postów o turniejach nie ma praktycznie żadnego ruchu.

Kilka ostatnich lig okazało się niepowodzeniem ( brak zaangażowania graczy).
Część hobbystyczna jak dyskusje o modelach, rozpiskach, listach w sumie o czym kolwiek ( nie licząc tlącego się wątku z malowaniem) praktycznie nie istnieje.

Większość głównych kategorii na forum jest martwa od kilku lat ( np. ostatnie posty 2016)

Nie należę do klubu więc nie za bardzo wiem co się dzieje.. ale jest to niepokojące :?
Jakiś komentarz ktoś da ?

Chyba nie najlepiej się dzieje w Maruderze.
Nie zrozumcie mnie źle nie chcę siać defetyzmu tylko podzielić się niepokojącymi spostrzeżeniami.
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Ostatni maruderzy

Post autor: Reksio » 5 maja 2018, o 10:00

To nie jest problem Maraudera czy jakiegokolwiek innego klubu. Teraz ludzie nie potrzebują de facto klubów - w erze komunikacji przez internet i jednak bardziej dostępnych pieniędzy, kluby powoli tracą sens. Teraz gracze skupiają się wokół organizatorów. Problemem jest to, że mało komu chce się robić coś, z czego mogą korzystać też inni, więc jak ktoś się już znajdzie, to nie ma znaczenia z jakiego jest klubu.
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2549
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ostatni maruderzy

Post autor: stave » 5 maja 2018, o 20:55

W Marudach dzieje się bardzo dobrze tylko większość z osób siedzi na Fejsie stąd jest cisza. I tam wiele decyzji zapada. Zresztą proszę: dwa ostatni turnieje w Shadespire - teraz przygotowania z Zigim do kolejnej serii turniejów,
W 40k ostatnio był kolejny turniej i Loczek wraz z Kwiatkiem nie odpuszczają i znów będzie kolejny tak samo jak OLM.
Ruch jest i nowe osoby tez.
Co sobotę w Stagrafie jest Hobbyzone więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Jedynie jaki problem widzę to to że masa ludu siedzi właśnie na Fejsie i to tam jest Ruch a fora cóż - Reksio dobrze napisał idą powoli do lamusa :| szybszy kontakt masz na Fejsie z którego fakt nie każdy korzysta no ale cóż.... z tego względu staramy się tu wrzucać info aby było wiadomo, że coś jest.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
kuczek40
Posty: 92
Rejestracja: 18 sie 2012, o 20:09

Re: Ostatni maruderzy

Post autor: kuczek40 » 7 maja 2018, o 10:24

Szkoda, że "forum" przeniosło się na fejsa.
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2549
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ostatni maruderzy

Post autor: stave » 7 maja 2018, o 19:13

wiesz jakos tak to wszystko idzie w tym kierunku ale wiesz zawsze ludzie zagladają :P
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Ostatni maruderzy

Post autor: ShVagYeR » 9 maja 2018, o 07:17

stave pisze:większość z osób siedzi na Fejsie stąd jest cisza. I tam wiele decyzji zapada.
Dobrze by było, gdyby co ważniejsze decyzje były jednak komunikowane na forum. Niektórzy opuścili tą marauderową konwersację, bo było 90% pierniczenia kotka za pomocą młotka i 10% konkretów. :)
ODPOWIEDZ