Organizacyjny temat Fleo

"pomysły na" i organizacja terenów dla naszych pamperów
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Organizacyjny temat Fleo

Post autor: Major » 28 paź 2013, o 21:41

W tym temacie Fleo wrzuca na co ma ochotę aby zaciągnać klubowe ludziki do roboty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: Organizacyjny temat Fleo

Post autor: Fleo » 29 paź 2013, o 08:15

Ok, na kwartalnym spotkaniu organizacyjnym ustaliliśmy, że w tym roku zwalniamy tempo z imprezami. oznacza to więcej czasu na inne rzeczy. Mam wiele pomysłów jak podreperować naszą bazę terenową, jak ją rozbudować itp itd.

Pierwszym naszym postulatem terenowym na spotkaniu był sposób przechowywania/transportu. Podczas wielkiego przepakowywania terenów u Napoleona stwierdzam, ze jakieś 70-80% terenów jest bardzo poniszczonych.Trzeba coś z tym zrobić. Poza oczywistą renowacją ważne jest, żeby przemyśleć:
-ilość szczegółów na terenach (najczęściej się urywają, jeśli są doklejane, ale już np. mech się świetnie trzyma na ruinach i dobrze wygląda)
-sposób przechowywania i transportu -tu oczywiście kłania się nasz uszczuplony budżet, a potrzebujemy pojemników z IKEI, tych największych, na kółkach. Ich zaletą jest wytrzymałość, nie otwierające się dno, oraz to, że są przeźroczyste i można "upatrzyć" sobie teren.

Drugi postulat. Jako, że nie musimy już iść na ilość, a na jakość, to dalej realizujemy pomysł z tematycznymi stołami. Wszyscy chwalili, choć popełniłam kilka byków jeśli chodzi o grywalność (np. wielkość świątyni do lizaków). Co do battla to z pomysłami możecie mnie zasypywać, bo prawda jest taka, że mam ich niewiele. Za to do 40stki i Mordki (chciałabym, żebyśmy przystosowali jeden stół) pomysłów mam aż nadmiar. Żeby móc w miarę tanio zrealizować te pomysły to potrzebujemy odlewnika, który odleje okna, drzwi itp. Zigi? Trzeba odlać mały zestaw z manoru (drzwi, okna) i to, co zostało z city (2 podłogi, kilka ścian). Oczywiście na takie rzeczy byłaby zrzutka, bardziej tu chodzi o to, żeby zebrać takie elementy w jedno miejsce, żeby przyszły odlewnik mógł się wypowiedzieć co da się odlać bez problemu, a co możne być problematyczne. Jeśli ktoś ma jakieś fajne elementy, które by się przydały do terenów, a chciałby je do zwrotu (czyli -odlew) to niech się wypowie. Fajnie by było mieć część rzeczy z ogrodów Morra, jeśli ktoś jeszcze ma, najlepiej jeszcze w ramkach, to niech da znać. Oczywiście nie mówimy tu o odlewaniu wszystkiego, bo nie miałoby to sensu, raczej o kilku solidnych elementach, które mogłyby podnieść standard naszych stołów. Ale zanim zaczniemy nowe tereny przewozić, konieczne są pudła.

Na początek (jeśli wypali z odlewaniem) chciałabym zrobić kilka domków do battla, małych i wygodnych, łatwych w pakowaniu i przewożeniu, oraz kilka terenów do 40stki, zrobionych na podstawie tego, co wyszperał Sisi.
ODPOWIEDZ