Regulamin 4 odsłony ligi.

kard
Posty: 88
Rejestracja: 8 sty 2012, o 21:14

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: kard » 6 maja 2012, o 13:30

a ja mam pytanie odnośnie tego co by było jakby ktoś bitwy nie mógł rozegrać.

Konkretnie, w czerwcu/lipcu mam tygodniowe szkolenie w Dąbrowie Górniczej więc ni hu hu bitwy nie rozegram jeśli wypadnie mi w terminie trwania ligii.

Czy jest możliwość abym brał udział w lidze przy uwzględnieniu że być może wystąpi taka sytuacja że jedną bitwę będę musiał oddać względnie ktoś zagra za mnie. :?
Awatar użytkownika
Euru
Posty: 43
Rejestracja: 13 sty 2012, o 10:46
Gram w:: WFB, NST, FoW
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Euru » 6 maja 2012, o 15:33

Może by warto było dodać jakieś punkty dla ludzi którzy skończą ligę z w pełni pomalowaną armia?
Obrazek
Awatar użytkownika
Azurix
Posty: 110
Rejestracja: 10 sty 2012, o 12:39
Gram w:: WFB

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Azurix » 6 maja 2012, o 15:53

Tylko czy to by nie odstraszyło tych, którzy dopiero zaczynają grać i nadal są niepewni w WFB, a dodatkowo na starcie byli by na straconej pozycji?
Awatar użytkownika
Euru
Posty: 43
Rejestracja: 13 sty 2012, o 10:46
Gram w:: WFB, NST, FoW
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Euru » 6 maja 2012, o 16:47

tzn chodziło mi o coś typu.

Jak ktoś zaczyna przygodę ma nic nie pomalowane to ma 5 tygodni żeby pomalować ponad 30% i dostanie 1 punkt ktoś kto ma ponad 60% dostanie dwa a ten kto ma 90% 3. Liga ma chyb zachęcać też do hobby.
Obrazek
Awatar użytkownika
Emi
Posty: 46
Rejestracja: 1 lut 2012, o 09:47

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Emi » 6 maja 2012, o 16:54

Euru! Genialny pomysł moim zdaniem! :) Mnie konkretnie zmobilizowały poprzednie ligi i w zamyśle miałam mieć na każdą bitwę coś więcej pomalowane. Trochę utknęłam na moim największym pomalowanym oddziale warriorów, ale spoko, mam już 30 skończonych. W trakcie trwania ligi (nadal jutro lub pojutrze rozstrzygnie się czy w niej zagram) miałabym w planach juz skończenie większości armii (przynajmniej tego,co wystawę na te 1600 pkt)
Awatar użytkownika
Azurix
Posty: 110
Rejestracja: 10 sty 2012, o 12:39
Gram w:: WFB

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Azurix » 6 maja 2012, o 17:17

No mnie na przykład nie mobilizuje do malowania turniej ponieważ to hobby i nie jest to zajęcie na czas, więc nie każdego taki pomysł będzie zachęcać do wzięcia udziału, no ale to kwestia organizatorów.
Awatar użytkownika
Lizak
Posty: 50
Rejestracja: 15 sty 2012, o 17:59
Lokalizacja: Mokra Lustria

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Lizak » 6 maja 2012, o 18:21

Jak dla mnie fajny pomysł, usiąść do malowania kiedyś trzeba, a jaki mały bonusik w postaci kilku pkt. dodatkowo mobilizuje, i podpowiada kiedy do malowania usiąść się powinno :P
Lizak.
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 34
Rejestracja: 10 sty 2012, o 00:29

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Stalker » 6 maja 2012, o 23:43

Azurix pisze:No mnie na przykład nie mobilizuje do malowania turniej ponieważ to hobby i nie jest to zajęcie na czas, więc nie każdego taki pomysł będzie zachęcać do wzięcia udziału, no ale to kwestia organizatorów.
+1
Imo mobilizować do malowania trzeba ale czy to musi mieć od razu wpływ na wyniki? Na upartego to można coś pacnąć na szybko żeby się wstrzelić w te 60 czy 90 procent. Może uderzcie do Prezesa o jakąś symboliczną nagrodę dla tego co najprężniej poprawia wizualną stronę swojej armii, dyplomik czy cuś.

No i jak dla mnie to jest też kwestia tego że niekiedy 30% to będzie kilka modeli a czasami naprawdę duuuużo ;)
(np. szczurów :lol: )
Awatar użytkownika
Euru
Posty: 43
Rejestracja: 13 sty 2012, o 10:46
Gram w:: WFB, NST, FoW
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Euru » 7 maja 2012, o 09:25

według mnie ma chodzić o to żeby zachęcać ludzi do grania pomalowanymi.

Przecież zawsze masz wybór czy postawić 5 maszyn czy 3 oddziały po 30ci.

Odczywam większą przyjemność z gry przeciw pomalowanej armii (nie ważne jaka jest jakoś tego malowania) niż przeciw bandzie szarego plastiku.

Dla mnie niepomalowane oddziały wyglądają prawie jak prox - wcześnuiej się zdaje był chyba wymóg żeby modele były chociaż podkładem pryśnięte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azurix
Posty: 110
Rejestracja: 10 sty 2012, o 12:39
Gram w:: WFB

Re: Regulamin 4 odsłony ligi.

Post autor: Azurix » 7 maja 2012, o 09:54

Hehe, moje HE pryśnięte białym podkładem to praktycznie pomalowane modele, przynajmniej po komentarzach Kryspina na temat tej armii :P
ODPOWIEDZ