Wakacyjna Liga 40K

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Gabriel » 6 sie 2014, o 17:26

Mi będzie to przeszkadzało, ale przymknę na to oko, bo sam chyba będę musiał zmienić ;S
Ziomek
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2014, o 09:01
Gram w:: wh40k

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Ziomek » 8 sie 2014, o 06:06

Mnie chyba też będzie to przeszkadzało. Mogę zgłosić się na ochotnika żeby popróbować teserakt poza ligą :D. To chyba troszkie nie fair zmieniać rozpiskę w połowie rozgrywek (pomijając fakt że rozpiskę po czasie przysłałeś). Tym niemniej przychylę się do decyzji większości/organizatora.
Awatar użytkownika
Dziki
Posty: 61
Rejestracja: 4 mar 2012, o 16:14

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Dziki » 8 sie 2014, o 06:14

Jeśli chodzi o mnie to "róbta co chceta " gramy dla funu a nie o zlote gacie
Endi
Posty: 134
Rejestracja: 25 lut 2012, o 07:08

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Endi » 8 sie 2014, o 07:32

Spoko panowie jak wam przeszkadza to nie ma problemu .......... :twisted: Rozumiem że gramy na poważnie a nie dla zabawy.
Endi
Posty: 134
Rejestracja: 25 lut 2012, o 07:08

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Endi » 8 sie 2014, o 07:41

Ziomek pisze:To chyba troszkie nie fair zmieniać rozpiskę w połowie rozgrywek (pomijając fakt że rozpiskę po czasie przysłałeś). Tym niemniej przychylę się do decyzji większości/organizatora.
Rozpiska poszła w czasie ale. Co prawda nie sprawdziłem czy doszła ale się okazało że jednak nie. Jeżeli to jest aż tak bolesne dla Ciebie mogę na grę z tobą oddać ci zaczynanie.
Awatar użytkownika
Theidan
Członek Klubu Marauder
Posty: 293
Rejestracja: 26 lis 2013, o 17:15
Gram w:: WH40k, AoS, Mordheim, 9th age, Afterglow

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Theidan » 8 sie 2014, o 07:58

Imo im więcej super heavy i Lord of war tym lepiej :P (szczególnie ze liga na to pozwala, i zreszta zwie sie super ciężka (chyba ze chodziło tylko o humor super ciężki :P))
Jak dla mnie mogło by dodać go, szczególnie, ze fajnie by było to zobaczyć w akcji.
Rozumiem z kolei argument zmiany rozpiski, ale z mojej strony mozna by było lekko ja zmodyfikować lub jak w tym wypadku dodać tego low'a w zamian za wywalenia czegoś żeby punktowo wyszło na równo, ale gdyby była to gruntowna zmiana rozpiski czy armii to w takim wypadku mozna by było uznać za cziterstwo.
Ale to tylko moje skromne zdanie :p
Awatar użytkownika
Manfred
Posty: 105
Rejestracja: 2 sty 2013, o 09:43
Gram w:: WH40k

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Manfred » 8 sie 2014, o 08:15

A czasem Gabriel nie pisał, że można zmieniać rozpy w czasie ligi? Ale oczywiście nie mogę znaleźć jak potrzeba...

(P.S. 1+ dla teseraktu )
"What's a Fusion Blaster?" : Last words of a SM Captain
Endi
Posty: 134
Rejestracja: 25 lut 2012, o 07:08

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Endi » 8 sie 2014, o 12:21

[quote="Theidan"]Imo im więcej super heavy i Lord of war tym lepiej :P (szczególnie ze liga na to pozwala, i zreszta zwie sie super ciężka (chyba ze chodziło tylko o humor super ciężki :P))
Jak dla mnie mogło by dodać go, szczególnie, ze fajnie by było to zobaczyć w akcji.
Rozumiem z kolei argument zmiany rozpiski, ale z mojej strony mozna by było lekko ja zmodyfikować lub jak w tym wypadku dodać tego low'a w zamian za wywalenia czegoś żeby punktowo wyszło na równo, ale gdyby była to gruntowna zmiana rozpiski czy armii to w takim wypadku mozna by było uznać za cziterstwo.
Ale to tylko moje skromne zdanie :p[/quot]

Co do rozpiski gliwny człon zostaje taki sam tylko punkty potrzebne na teseraka 675 będą obcięte.


[quote="Manfred"]A czasem Gabriel nie pisał, że można zmieniać rozpy w czasie ligi? Ale oczywiście nie mogę znaleźć jak potrzeba...

(P.S. 1+ dla teseraktu )[/quote]

Też pamiętam coś takiego jak będę w domu to poszukam tego posta
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Gabriel » 8 sie 2014, o 13:05

Manfred pisze:A czasem Gabriel nie pisał, że można zmieniać rozpy w czasie ligi? Ale oczywiście nie mogę znaleźć jak potrzeba...

(P.S. 1+ dla teseraktu )
Endi pisze:Też pamiętam coś takiego jak będę w domu to poszukam tego posta
1 post tego tematu ;)

Ale generalnie jeśli WIĘKSZOŚĆ (tak z 7 osób) będzie chciała zmiany rozpisek, albo będzie miała na to obojętne, to możemy zrobić tak że dopiero od 4 rundy zaczną działać, by dać trochę czasu ludziom na oczytanie się (i mi na sprawdzenie :/ )
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Wakacyjna Liga 40K

Post autor: Relax » 8 sie 2014, o 18:57

Dobry pomys Gabielu. Skonczmy kolejke i nowa na nowych rozpiskach. Ja powiem od siebie tyle, ze gralem z Endim. z tesserakiem i bez i chociaz wynik bez tesseraka mialem gorszy to raczej przez swoje bledy. Ogolnie to cos zabija. Na smierc....
ODPOWIEDZ