Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Fastyś
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2012, o 13:21

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Fastyś » 22 lut 2012, o 16:40

A ja takie pytanko mam czy mecze muszą koniecznie odbywać się na terenie StagrafStudio ? Chodzi mi mianowicie o ewentualne rozegranie w innym miejscu i przesłanie wyniku. Wiadomo liga ligą a życie życiem.
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2559
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: stave » 22 lut 2012, o 16:56

No właśnie nie, o to w tym chodzi, że jest to Liga sklepowa i tylko na terenie sklepu chyba że zdarzy się jakiś mega koksowniczy przypadek to wtedy to rozważę.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Fastyś
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2012, o 13:21

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Fastyś » 23 lut 2012, o 16:45

Tak tylko pytałem na wypadek gdyby: była na przykład niedziela i byłby to ostatni dzień na rozegranie meczu i był by to jedyny pasujący termin dla obydwu graczy . Nie ukrywam ze byłby wtedy problem .
Awatar użytkownika
Krysiak
Posty: 167
Rejestracja: 23 lut 2012, o 22:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Krysiak » 23 lut 2012, o 22:13

Jak tam sprawa z tym regulaminem wygląda???? Bo coś mi się zdaje, że trzeba rozpy szybko słać by móc pyknąć tego 1-2 :P :P
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2559
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: stave » 26 lut 2012, o 21:39

updejt regulaminu. Jak są pytania piszcie myślę że teraz będzie weselej a nie w kółko anihilacja na DoW..... :mrgreen:
Po przemyśleniu zrezygnowałem z IA bo w sumie dużo osób z biorących udział nie ma tych zabawek. Po odpaleniu 6ED, mysle ze wtedy z tym już zaszalejemy, no chyba że uznacie mnie za heretyka i bardzo będziecie chcieli.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Rydl » 26 lut 2012, o 22:04

Ehh i juz 2 ligę opuszczam ehh tak to bywa .. ( Czekam na nowy codex lub dopuszczenie czegoś fajnego )
Obrazek
Reyki
Posty: 574
Rejestracja: 8 sty 2012, o 16:05
Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Reyki » 27 lut 2012, o 11:45

A może czas się przyzwyczaić do Łódzkiej specyfiki i nie marudzić?

Ostatnio każdy twój post jest z jakimiś pretensjami że tego nie wolno, tamtego nie wolno. Nakupiłeś rzeczy z IA wiedząc że w Łodzi nie gra się z takimi zabawkami i płaczesz. Sam jesteś sobie winien. Nikt nie będzie robił regulaminu pod ciebie. To że ty chcesz grać z jakimiś dziwnymi zasadami nie znaczy że wszyscy mają tak grać. Tutaj liczy się jednak dobro i zdanie większości.

Mi nie pasowały wiecznie udziwniane scenariusze na łódzkich turniejach to po prostu przestałem w tą grę grać. I powiem ci że nie żałuję.
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Rydl » 27 lut 2012, o 12:45

Tylko widzisz reyq ja mam z kim tym grać xD ba nawet niektórzy chcą z tym grać.I mi chodzi o to gro osób które tak błyszczą klimatem i w ogóle płaczą iż gram na oblitach o potem gdy proponuję coś innego to uciekają na drzewo xD śmieszy mnie to . I jak zauważyłeś nie grałem w twojej lidze bo mi zasady nie pasowały i w tej najprawdopodobniej nie zagram bo nie chce mi się znów grać takich samych bitew gdyż nic nowego i ciekawego nie zobaczę ani się raczej nie nauczę niestety .
Obrazek
Reyki
Posty: 574
Rejestracja: 8 sty 2012, o 16:05
Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Reyki » 27 lut 2012, o 13:28

Ja z tego powodu nie płakałem. Ba. Nawet się cieszyłem że nie narzekasz i się nie ciskasz.
Endi
Posty: 134
Rejestracja: 25 lut 2012, o 07:08

Re: Liga sklepowa Stagrafu 40k odsłona 2

Post autor: Endi » 27 lut 2012, o 18:23

Siedząc i kminiąc Rozpiskę stworzyłem coś tak dziwnego i na dodatek nie nekrońskiego ze hoho aż się boje tym zagrać :P. Bo oczywiście można zagrać na moim sprawdzonym nekrońskim standardzie :D
ODPOWIEDZ