9-10 Marca ŁPG

czyli nowe porządki
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 8 mar 2013, o 20:35

Sisi pisze:Jak pisałem wcześniej.

Jutro idę do pracy. Nie będzie mnie na ŁPG niestety ale macie tam o wiele lepszych malarzy odemnie którzy pokażą nowym co i jak z czym się je.

Życie. Praca ważniejsza.

Pozdrawiam.

Luzik. Życie. Powodzenia!! :) W niedziele wpadnij chociaż pograć albo zobaczyć jak nam idzie :)
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 12 mar 2013, o 09:07

Ach. Wielkie dzięki wszystkim grającym. pomagającym, patrzącym - i w ogóle wszystkim! Event udał się bardzo - udało nam się przeprowadzić to co chcieliśmy w całkiem dużym procencie. Prowadziliśmy pokazówki i naukę malowania przez 8 godzin w sobotę i 7 w niedzielę, praktycznie bez większych przerw, było do wyboru zawsze conajmniej kilka systemów, przez salę przewinęlo się pewnie koło setki widzów, rozdaliśmy mnóstwo figurek i conajmniej kilka-kilkanaście osób nauczyliśmy grać w bitewniaki. Mieliśmy reporterkę z Dziennika Łódzkiego i... reporterkę z Eski... hmmm.... reporterka z Eski... taaaak.... Eee nieważne ;) :P

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim. A teraz szczególne podziękowania dla:

- SMERF'a na czele ze Staszkiem za zaproszenie nas i pełne zaufanie do mnie
- KMGB Ośmiornica Łódzka i Przystani! ze Schtrasnym na czele za udostępnienie blatów i terenów
- KGB Marauder i Stagraf Studio na czele z Kryspinem za udostępnienie terenów i materiałów do nauki malowania
- Łódzkiego Klubu Fanów Star Wars z Vykkiem na czele za współpracę w sali pokazowej
- Schtrasnego za pomoc przy noszeniu, udostępnienie samochodu
- Mortaia za pomoc w malowaniu i zastępowanie mnie kiedy mnie nie było
- Fleo za nieustanne i cierpliwe prowadzenie nauki malowania dla dzieci
- Sassa za prowadzenie nauki Lotr'a (którego nienawidzi :P )
- Foresta, Neko i Lizaka za uczenie grania przez dwa dni bite, pomoc przy noszeniu blatów :)
- Grzenia za naukę gry 40k przez bite dwa dni i pomoc przy noszeniu blatów
- Filipa za prowadzenie nauki, pomoc przy noszeniu blatów i ogólną zajebistość
- Daniego za pomoc przy noszeniu, prowadzeniu nauki i ogólną zajebistość
- Miśka za naukę NST przez bite dwa dni zamiast jednego i pomoc z noszeniem :)
- Majora za pomoc przy transporcie terenów, noszeniu blatów i wnoszenie pozytywnego klimatu
- Jardziocha za pomoc w pierwszej fazie organizacji, pomoc przy noszeniu blatów i gotowość do prowadzenia nauki battle'a
- Voltara i Szynki za pokazówkę Malifaux
- Narsa za pokazówkę i gotowość uczenia Gothica
- Azurixa za pomoc przy nauce battle'a

Tyle pamiętam - jako że byłem przez te dwa dni ciągle zalatany i nieco nieprzytomny to mogłem kogoś pominąć za co z góry przepraszam - jeżeli pomagałeś przy tej imprezie to wiedz że nawet jeśli Cię nie wymieniłem to jestem Ci bardzo wdzięczny i chętnie podziękuje osobiście!

To by było na tyle, biorę sobie ten tydzień przerwy od czegokolwiek - a potem zobacze co będzie można ciekawego zrobić :)

Pozdro!
N.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2013, o 21:34 przez Napoleon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Forest
Posty: 88
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:07
Gram w:: WH 40K, inne tylko jak ktoś nauczy i pożyczy armię

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Forest » 12 mar 2013, o 21:09

Napoleon pisze: - Foresta (...) za uczenie battle'a przez dwa dni bite
Dzięki za uznanie, zwłaszcza że Battle'a nie znam zasad wcale :) .
"Being different is normal" - Ruby Gloom

Obrazek

-But is it racism if you hate all races equaly?
-That just makes you a dick, not a racist.

(znalezione na YouTube)
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 12 mar 2013, o 21:34

Forest pisze:
Napoleon pisze: - Foresta (...) za uczenie battle'a przez dwa dni bite
Dzięki za uznanie, zwłaszcza że Battle'a nie znam zasad wcale :) .

Oj spadaj! :P
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
grzenio
Posty: 69
Rejestracja: 17 lut 2012, o 19:58

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: grzenio » 15 mar 2013, o 21:31

Trochę z opóźnieniem, ale dodam swoje 'ale'
-dzięki za kolejny event propagandowy na wielki plus to ulotki, snapfity, no i tereny. Na stołach gęsto, a to przyciąga
-9stołów to dużo(zwłaszcza do noszenia), jak dla mnie to niewypał oranizacyjny no a o czasie to zaważyło faktycznej gry. Do tego mam wątpliwości z tym 'nauczaniem' przy ilości stołów 4+. Może to przez pobyt na oddzielnym piętrze, ale tak 60% gier to było towarzyskich(Forest, Piotruś, Lizak); grałem z dzieciakami z poprzedniego ŁPGu(tak z 2razy). No i z braku ludu też pograłem z chłopakiem nowym i w sobotę i niedzielę. Tak nowych na 100% to maks u mnie może z 8 osób było, jak na poprzednie edycje to mało
-niedziela- Jak dla mnie zdarzył się spory bug o 18 praktycznie wszystko w trakcie chowania, a w drzwiach zaskoczonych ludzi' 'już się skończyło' w godzinę znalazłem tak z 5. Szanujmy się nawzajem i odgórnie ustalajmy do której siedzimy, bo ludzie byli informowani, że gramy do nocy, a tu klops. Ew. Pomyślmy o stanowisku dyżurującym:-) .
-Madzia- kolejne stanowisko obowiązkowe:-)
AlexTrusk pisze:Miałem ochotę na DC ale Łódź jest jak dla mnie fajniejsza, i obstawiam lepsze party hard :D
ODPOWIEDZ