9-10 Marca ŁPG

czyli nowe porządki
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 2 lut 2013, o 17:43

Hej!

Event jest 9-10 marca w godzinach od 10 do 20

Harmonogram eventu:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... PN0E#gid=0




Jeśli chłopaki od OiM się zgłoszą i będą chcieli to też będą mogli poprowadzić jeden stół, ewentualnie na zmianę z Flames of War. Jeśli nie - to Flamesy są przez dwa dni. Flamesy będą na zasadach parówki (czyli po dwa detachmenty na stronę - ale też bez przesady z rozmiarem). Niedzielę na tym stole planuje Malifaux.
Więc piromani sprężać się :)
Stół z bitwami pokazowymi (duże punkty, ładnie pomalowane armie, obaj gracze od nas) - wymiennie przez cały dzień
Lista chętnych:
1.
2.
3.

Poza tym planujemy też naukę malowania dla szczawi, szczawików i innych. Tutaj potrzeba conajmniej z jednego, dwóch malarzy. Co będzie malowane, na jakich zasadach oraz na jakiej zasadzie sprzęt dla nich będzie dogadam z samymi zainteresowanyni już.

To jest bardzo wstępny szkic. Możliwe że coś po drodze jeszcze pomyliłem.

Proszę o zgłoszenia - najlepiej od razu z jakimi armiami.

Szczegóły:

Jeżeli Robert nie będzie miał nic przeciwko blaty weźmiemy z Przystani rano. Przydałby się samochó ciężarowy żeby na wypadek deszczu dało się je przewieźć (zawijanie ich w folie, noszenie, odwijanie jest bez sensu). Wstępnie zagadałem z Fastysiem - ale nie wiadomo na 100% czy da radę - więc trzeba będzie ten temat przemyśleć. Ludzie do noszenia blatów będą potrzebnie wtedy na bank rano.


Rozpiski

Bitwę pokazową sugeruje złożyć rozpiskę na ładnych modelach na duże punkty (może być nawet APO/Storm of Magic). Tutaj nie będę się wcinał.

Do nauki gry:
0. Rozpiski będę prosił żeby przesłać jakoś wcześniej przed. Będzie trzeba je zweryfikować.
1. WFB Rozpiski do battle'a na poziomie 700 punktów, max 1 heros (Bretonnia nie ma obowiązku wystawienia BSB), jeśli mag to max z zerówką i stałym czarem (nie losujemy... słoneczko ? kaman...). Tylko itemy z podstawki (żadnego PoK i innych dziwnych syfów). Max 1 monster, max 1 maszyna.
2.WH40K - vengeance będzie potrzebował dwóch oblitów do balansu - ktoś pożyczy Grzeniowi ? Poza tym na reszcie stołów rozpiski na 700-800 punktów, SFOC taki jak allies.
3. BFG - mogę pożyczyć dwie pełne duże floty (chaos i imperium) - pytanie co z tego kto będzie chciał. Sugeruje jeden battleship, dwa cruisery i może troche drobnicy. Prośba do Narsa o pożyczenie terenów.
Pozostałych systemów nie znam - liczę na rozsądek graczy.


Zgłoszenia - piszcie w tym temacie w jakich godzinach będziecie mogli i czego będziecie potrzebowali. Proszę żeby traktować to poważnie i bez poważnych powodów nie dropować się z eventu po deklaracji uczestniczenia :) Plus impreza jest tak fajna że warto już teraz uprzedzić rodziców, małżonki czy w pracy wziąć urlop - i po prostu na nią przyjść i pomóć :) Można się zgłaszać na jeden dzień, na dwa dni ale też na kilka godzin.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2013, o 09:15 przez Napoleon, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Ahosyta
Wielojedność
Posty: 230
Rejestracja: 9 sty 2012, o 18:06
Gram w:: Mordheim, WH40K
Lokalizacja: Łódź

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Ahosyta » 4 lut 2013, o 10:09

Ja jak zawszę mogę pokazywać Mordheima i uczyć malowania ( co gremium uzna za bardziej potrzebne ). Pomocą techniczną również służę :)
Awatar użytkownika
Forest
Posty: 88
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:07
Gram w:: WH 40K, inne tylko jak ktoś nauczy i pożyczy armię

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Forest » 4 lut 2013, o 22:51

Ja się zgłoszę do noszenia, tu mi dobrze idzie :) . Aha, pomóc też mogę z Dark Vengeance - przyda się training dummy dla świeżaków :D .
"Being different is normal" - Ruby Gloom

Obrazek

-But is it racism if you hate all races equaly?
-That just makes you a dick, not a racist.

(znalezione na YouTube)
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 4 lut 2013, o 22:57

Mortai, Forest - uwzględniłem Was :)
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 8 lut 2013, o 09:35

Up pierwszego posta.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Sisi
Posty: 172
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 19:40
Gram w:: W30k/40k, Adeptus Titanicus

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Sisi » 8 lut 2013, o 12:57

Jak się nikt nie znajdzie do malowania to mogę być ja...
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 8 lut 2013, o 13:02

Sisi pisze:Jak się nikt nie znajdzie do malowania to mogę być ja...
Super! Liczyłem na to! :D
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Fleo » 9 lut 2013, o 14:06

Możecie liczyć na moją siłę trola ->przynieś, podaj, pozamiataj... na nic co wymaga organizacji, albo względnego intelektu nie nadaję się :)
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 523
Rejestracja: 13 sty 2012, o 17:21
Gram w:: X-wing, Fow, Wfb, 40k,Mordheim
Lokalizacja: Gehenna

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: VonBarnaky » 10 lut 2013, o 09:33

Na 90% możecie liczyć na mnie - w roli grota poczciwego tudzież golema do pracy ;) :mrgreen:
- Grant Ward?
- Yes, I'Am.
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 9-10 Marca ŁPG

Post autor: Napoleon » 28 lut 2013, o 19:43

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

Dobra kochani - wstępna wersja grafiku. Sisi zastąpi Fleo albo Mortaia jeśli nie dadzą rady. W razie gdyby w oba dni nie mogli przykombinuje jeszcze kogoś.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
ODPOWIEDZ