BattleScribe Army List Creator

czyli nowe porządki
Awatar użytkownika
ManganMan
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2013, o 07:51
Gram w:: BattleTech, Full Thrust, Infinity
Lokalizacja: Lębork (Pomorskie)
Kontakt:

BattleScribe Army List Creator

Post autor: ManganMan » 26 sty 2016, o 16:10

>> Przekopiowane z Solaris7.com.pl

A więc - oto przed państwem uniwersalny kreator armii do różnorakich gier typu Warhammer (tak, 40K i Fantasy, Epic, BF Gothic i trochę więcej), Star Warsy od Fantasy Flight Games, BattleTech Quick Strike (nie ma niestety pliku dla zwykłego BT czy Full Thrusta, ale o tym później) i tak dalej. Jest w dwóch wersjach:
- Podstawowej, darmowej (czasem reklamy się pojawią, czasem nie - na PC [Cała OSowa Trójca] i Andka)
- Pro, płatnej (12$ lub 10 Euro dla PC; 20 PLN dla Androida; 5$ dla iOS'a, 6$ z Amazona dla Androida), z dodatkowymi ficzerami.
Obrazki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aby móc skorzystać z podstawowej możliwości programu, należy pierw pobrać tzw. repozytoria (w tym wypadku pliki-indeksy poszczególnych armii do poszczególnych gier).
Poniżej jest lista poszczególnych repozytoriów:
http://battlescribedata.appspot.com/

Mam nadzieję że mimo oczywistych trudności się przyda ;)
Może i mam daleko do Łodzi, ale grać mogę jak jestem na miejscu :D
Znany na Ośmiornicy jako Shivon ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Theidan
Członek Klubu Marauder
Posty: 293
Rejestracja: 26 lis 2013, o 17:15
Gram w:: WH40k, AoS, Mordheim, 9th age, Afterglow

Re: BattleScribe Army List Creator

Post autor: Theidan » 26 sty 2016, o 19:13

Sam korzystam z wersji na komórkę od bardzo dawna już i z tego co kojaże to i tak większość osób to zna lub/i korzysta. Choć znam też trochę osób które nie przepadają za tym, no i drukowanie rozpiski z tego jest masakryczne :P
ślivek
Posty: 30
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:19

Re: BattleScribe Army List Creator

Post autor: ślivek » 26 sty 2016, o 22:37

ano przy druku trzeba się pomęczyć z opcjami by drukowało tylko to co potrzebne a i tak jak ma być ładnie to będzie długi wydruk.
Nie mniej bardzo fajna rzecz. Także bardzo łatwa edycja plików jeśli się chce dostosować do jakiegoś systemu który nie jest jeszcze wspierany. Dość intuicyjny interfejs - polecam.
ODPOWIEDZ