Nowi terenokreatorzy

czyli nowe porządki
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Nowi terenokreatorzy

Post autor: Fleo » 23 maja 2013, o 11:40

Nowi terenokreatorzy, czyli ciocia Fleo ma ogłoszenie parafialne.

Ponieważ ilość obowiązków nie pozwoli mi przez przynajmniej następne 3 miesiące działać na rzecz terenokreacji tak aktywnie jak do tej pory poszukuję mojego następcę. Padawana, którego będę mogła nauczyć tego co umiem, wprowadzić go w arkana składania laserowych ruinek, któremu mogłabym przekazać tajniki modelarstwa i który przez przynajmniej następne 3 miesiące mógłby zająć moje niewolnicze miejsce :P

Następca (najlepiej z młodego pokolenia, czyli 25 i mniej) jest potrzebny zwłaszcza do składania ruinek, jak i do renowacji terenów po turniejach. Potrzeba też uzupełnić/dokończyć/domalować wiele terenów, zadbać o porządek w materiałach i farbach a także zabezpieczyć tereny podczas transportu.

Przyjmę 1-2 uczniów. Chętni kandydaci mogą przesyłać swoje CV (z dwoma zdjęciami, w tym jedno w kasku) i listy motywacyjne na mojego priva, lub zostawiać w stagrafie ;)
Awatar użytkownika
Rafi
Członek Klubu Marauder
Posty: 324
Rejestracja: 15 sty 2012, o 11:02
Gram w:: Flames of War, Warhammer 40.000
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowi terenokreatorzy

Post autor: Rafi » 23 maja 2013, o 11:50

Topless fotk też?? :mrgreen:
(...)now holidays come, and then they go, nothin new to gain, collect another memory.. when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine(...)
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: Nowi terenokreatorzy

Post autor: Fleo » 23 maja 2013, o 11:54

Nie są konieczne :P
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: Nowi terenokreatorzy

Post autor: Fleo » 9 lip 2013, o 06:42

Po rozpatrzeniu tony zgłoszeń na nowych terenokreatorów, przejrzeniu ich listów motywacyjnych i listy wymogów... moim padawanem został mianowany FOREST! Brawa dla tego pana. Teraz to on będzie przejmował moją wiedzę i raczył nas nowymi terenami!
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nowi terenokreatorzy

Post autor: Napoleon » 9 lip 2013, o 07:47

Gratz!
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
ODPOWIEDZ