Zgłoszenia do Klubu

czyli nowe porządki
ślivek
Posty: 30
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:19

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: ślivek » 15 lip 2013, o 09:14

A napiszę sobie. jeśli tydzień przerwy jest nekromancją - proszę o usunięcie. Jeśli nie powinienem się tutaj wypowiadać jako nie-członek - także ;)

Imo trochę strzał w kolano popełnił Zarząd. Większość pozytywnie rozpatrzonych zgłoszeń zostało faktycznie zatwierdzonych w chwilę. Nie wiem czy kwestia znajomości czy tego że aż tyle czasu faktycznie mieliście poważnie zajętego ale iirc to nie jest rzecz wyjątkowo problematyczna do rozważenia.
Azur jest graczem. Graczem zainteresowanym rozwijaniem siebie, swoich umiejętności, co mu wychodzi jak widać w jego karierze - ledwo zaczął wfb to stał się jednym z najlepszych wyjadaczy w Łodzi. Tacy gracze są bardzo potrzebni każdemu klubowi bo poza tym że klub będzie rozpoznawany na wyjazdach przez to że przyjeżdża ekipa w koszulkach i rzucają się w oczy to ludzie sami się pytają z jakiego klubu jest ktoś kto jest w topie mastera. Nieco brutalne ale taka jest prawda że będąc dobrym graczem jest lepszą promocją niż będąc średnim czy słabym graczem.
Ponadto Azur jest także zainteresowany rozwijaniem środowiska. Dziesiątki peemek wymienianych z Miśkiem nie miały w temacie tylko tematów modelarki ale także to były pytania mające za temat organizację turniejów i zrzeszanie graczy. Jak sam napisał planuje już teraz kolejne turnieje organizować oraz inne ciekawe eventy które mogłyby stać się pewną rozpoznawalną marką (Jak jest się pierwszym to ludzie mówią "tak jak w Łodzi zorganizowali" a jak dojdzie do tego organizacja pod sztandarem danego klubu to w ogóle jest promocja).
Możecie też tego niedoceniać ale jeśli klub rozwija zarówno WFB jak i WH40k to po prostu jest bardziej widoczny. Na tę chwilę w temacie WFB nie dzieje się u was dużo. Graczy możecie marauderowych zachęcać to zwiększania skilla i później reprezentowania klubu mając jakiegokolwiek coucha który będzie wpadał na każdy organizowany turniej i sam organizował sporo (Nie wiem czy któryś turniej w Łodzi Azur przepuścił w przeciągu dwóch lat).
Azur jest widoczny w środowisku, jest dobrym graczem, zaangażowanym w hobby, nie stroni od niesienia pomocy - idealny kandydat na członka jakiegokolwiek klubu. Nie udawajcie że go nie zdążyliście trochę poznać - wszak niemal zaczynał grę od Ligi Stagrafu i wpada do sklepu dość często.

Może to kwestia tego że nie chcecie by osoby dwuklubowe dołączały do marud. Jednak w takim przypadku dotychczasowe sugestie (czyli rezygnacje z ośmiornicy po byciu przyjętym do marudera) były dużo bardziej sensowne. Pytania "co ci daje członkostwo w klubie?" są hmm... nieprzemyślane. Będąc członkiem obu klubów ma się dostęp do właściwie wszystkich zrzeszonych graczy z okolicy i dużo łatwiej umówić się na grę, znaleźć coś ciekawego na targowisku, jest się na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami w naszym małym światku i można rozwijać całą Łódź pod kątem gier bitewnych. Osoby takie są prawdziwie rządzone chęcią dobrej gry i hobby, nie dzieląc animozji między pojedynczych graczy gdyż to mały procent całych społeczności obu klubów.

Napisałem tutaj gdyż na tę chwilę wydaje mi się odrobinę niejasny skład Zarządu.
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2560
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: stave » 15 lip 2013, o 11:56

Zarząd w tej kwestii się już wypowiedział.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Schtrasny » 15 lip 2013, o 12:50

Via PM?

ślivek pisze:Napisałem tutaj gdyż na tę chwilę wydaje mi się odrobinę niejasny skład Zarządu.
Ano własnie. Jaki to jest ten skład? Bo dla publicznej wiadomości to poza Prezesem wyróżniającymi się członkami MAR są: "Były tymczasowy V-ce" i niejaki "Leśny duszek"? To jakieś regulaminowe funkcje?
Gdzie w ogóle można znaleźć regulamin?
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Reksio » 15 lip 2013, o 12:54

A co Robert, zapisujesz się do Maraudera ? :)
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Major » 15 lip 2013, o 13:35

lesny duszek ma tajna funkcje która nie jest podana do publicznej wiadomości. zarząd składa się z dwóch osob, Kryspina i Zembola.
Obrazek
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Schtrasny » 15 lip 2013, o 14:36

Reksio pisze:A co Robert, zapisujesz się do Maraudera ? :)
Ej, nie wiem, co Cię tak dziwi..



A gdzie ten regulamin?
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2560
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: stave » 15 lip 2013, o 14:47

Mt7,7 :D
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Major » 15 lip 2013, o 14:48

dokładnie jeden temat nad tym
http://forum.stagraf.pl/viewtopic.php?f=38&t=128
:D
Obrazek
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2560
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: stave » 5 paź 2013, o 21:03

Po długim okresie od zgłoszenia, okres przejściowy dla Grega dobiegł końca. Witamy na pokładzie.

Gratulejszyn :D
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Napoleon » 5 paź 2013, o 21:14

Gratz! Witamy na pokładzie :)
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
ODPOWIEDZ