Zgłoszenia do Klubu

czyli nowe porządki
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Schtrasny » 8 lip 2013, o 11:13

Ej, to prawda, że w Zarządzie, ani nawet w klubie nie ma już Reykiego?
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Napoleon » 8 lip 2013, o 11:27

Schtrasny pisze:Ej, to prawda, że w Zarządzie, ani nawet w klubie nie ma już Reykiego?
http://forum.stagraf.pl/memberlist.php?mode=group&g=8
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Azurix
Posty: 110
Rejestracja: 10 sty 2012, o 12:39
Gram w:: WFB

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Azurix » 8 lip 2013, o 11:27

stave pisze:Zarząd nie leci w kulki Azurixie i nikogo lekceważąco nie traktuje. Cały czas jesteś na nieoficjalnym okresie próbnym.
Zarząd do dnia dzisiejszego nie odnotował poza twoim postem jakiejkolwiek aktywności w stosunku do Klubu Marauder. Z tego względu cały czas czekamy. Okres próbny nie ma wyznaczonego czasu do kiedy będzie trwał. Jako, że na razie nic oprócz twojego postu nie odnotowaliśmy, to na jakiej podstawie mamy przyjąć cię do Klubu?
Zarząd nie przyjmuje osób do klubu po to aby sobie byli.

Pozdrawiamy Zarząd.

P.S.
Notabene: Nie tylko Zarząd ale także klubowicze mówili ci jak wejść w szeregi tego Klubu.
1. Jeśli słyszę:"Za 2 tygodnie otrzymasz decyzję." oraz inne tego typu przed i po wymienionym tutaj, to oczekuję decyzji w tym terminie, a już nie powiem ile MIESIĘCY minęło po tych "2 tygodniach" :roll:

2. O okresie próbnym już była mowa. Rupert na przykład w okresie pomiędzy Zgłoszeniem, a Przyjęciem nie zrobił za wiele, bo trwało to chwilę. Poza tym, bardzo krótkowzroczny ten klub jest, jeśli nie zauważył żadnej aktywności, a pomagałem przecież w terenokreacji, zarówno przy tworzeniu terenów styrodurowych, jak i wycinanek od Seniora. Dodatkowo byłem na ŁPGu, na którym miały być prowadzone nauki WFB, a to że nie było chętnych nie jest moim zmartwieniem, bo ja pokazałem zaangażowanie w działalność klubu przygotowując się do eventu i pojawiając się na nim, więc słysząc o BRAKU jakiejkolwiek działalności, czuję się urażony w tym momencie :oops:

3. Planuję organizację Olimpiady oraz Turnieju WFB, ale obecnie jest Liga i dość newralgiczny okres (Wakacje). Tak samo organizowałem wcześniej turniej WFB. Nie będę jednak tego robił pod barwami klubu, w którym nie jestem. Gdybym był członkiem Ośmiornicy i Maraudera, to na pewno imprezy robione były by z szyldem:"KGB Ośmiornica Łódzka oraz Marauder Club zapraszają na ..." a ja kontaktował bym się z członkami obu klubów w kwestii organizacji. Natomiast widać tą działalność i widać, że chcę coś robić, dlatego na tej podstawie powinienem być oceniany, czy będę pożyteczny dla klubu Marauder :?

4. Jestem poirytowany sprawą, ale jeśli na moje, może odrobinę agresywne, upomnienie się w temacie rekrutacji, otrzymuję odpowiedź:"Raczej się nie doczekasz", to nie dziwcie się, że zareagowałem w sposób honorowy i chrzanię całą sprawę :roll:
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Schtrasny » 8 lip 2013, o 11:51

Napoleon pisze:
Schtrasny pisze:Ej, to prawda, że w Zarządzie, ani nawet w klubie nie ma już Reykiego?
http://forum.stagraf.pl/memberlist.php?mode=group&g=8
http://forum.stagraf.pl/memberlist.php
" 3 Reyki 8 sty 2012, o 16:05 582 V-ce Prezes Klubu Marauder"
:? :roll:
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Major » 8 lip 2013, o 12:24

Rejki z roznych przyczyn zrezygnował, o powody proponuję pytac glownego zainteresowanego. :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Posty: 114
Rejestracja: 5 mar 2012, o 12:49

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Rupert » 8 lip 2013, o 12:42

To ja bym tutaj zarekomendował chętnie kandydaturę Grega do Mrudera.

Ogólnie dobry malarz, hobbysta, gracz też pewnie niezły będzie. Na pewno z jego strony można liczyć na pomoć w organizacji eventów malarskich, uczestnictwo w ogólnopolskich konkursach malarskich, z czasem pewnie też na turniejach wyjazdowych.

Sam zainteresowany by się wypowiedział :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregu
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2013, o 19:07
Gram w:: Infinity,WH40K

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Gregu » 8 lip 2013, o 12:46

Sam zainteresowany dopiero zdążył napisać do Szeryfa odnośnie spotkań malarskich.Nie ukrywam że zależy mi na rozkręceniu tego tematu bo warto.I tak jak pisze Rupert z czasem będę jeździł na turnieje poza Łódź,muszę tylko skończyć malować swoich CSM,więc mogę robić to pod szyldem klubu.
Awatar użytkownika
VonBarnaky
Posty: 523
Rejestracja: 13 sty 2012, o 17:21
Gram w:: X-wing, Fow, Wfb, 40k,Mordheim
Lokalizacja: Gehenna

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: VonBarnaky » 8 lip 2013, o 13:16

Azurix pisze:
wycinanek od Seniora. :
:shock: Azur, mówisz o tych wycinankach ruin przed DMP?
W Które dni przed DMP byłeś? Ja byłem w środę od 11 do 17 z hakiem i miałem ręce umorusane w tym pyle wycinankowym -_- Przyszedłeś z narzeczoną prawie na gotowe koło 16.30. I wolałeś rozmawiać a nie pracować. (Patrzyłem ci na ręce z 3 max ramki zrobiliście)*Powiesz, że mnie nie było w inne dni, ale miałem kryzys losowy z którego się wytłumaczyłem.

BTW. Azurix, nie pytaj co możesz zrobić.

Tylko myśl i rób. Albo nie rób wcale.

PS. Klub nie jest wymówką. TO CIĄGŁA PRACA w ramach możliwości każdego klubowicza.

Przepraszam za offtop.
- Grant Ward?
- Yes, I'Am.
Awatar użytkownika
Azurix
Posty: 110
Rejestracja: 10 sty 2012, o 12:39
Gram w:: WFB

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Azurix » 8 lip 2013, o 13:46

Przestań pieprzyć Kacper. Przyszliśmy z Moniką prosto z uczelni i wyciskaliśmy wypraski aż nie było już nic do roboty. Może powinieneś kupić sobie jakieś dobre okulary, bo 3 wypraski to my skończyliśmy jeszcze na stojąco, jak miejsc nie było, a dużo więcej się tego zrobiło. Poza tym, wyciskanki wyprasek nie były jedyną rzeczą, w jaką się angażowałem na rzecz tego klubu, ale widocznie niepotrzebnie, skoro moja praca jest, nie dość, że niedoceniana, to jeszcze niezauważana :roll:
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Zgłoszenia do Klubu

Post autor: Reksio » 8 lip 2013, o 18:17

Lol, a wy jeszcze ten temat ciągnięcie ?
ODPOWIEDZ