System punktowania turniejowego

Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: System punktowania turniejowego

Post autor: Fleo » 30 gru 2014, o 17:37

Poczytaj forum http://azylium.vot.pl/ForumsPro.html wszelkie pytania i odpowiedzi uzyskasz szybko i pewnie, mi się nie chce porównywać tej bandy z annualem, ale wyglądają na normalną wersję.
Nars
Posty: 17
Rejestracja: 13 sie 2012, o 13:17

Re: System punktowania turniejowego

Post autor: Nars » 30 gru 2014, o 23:58

Reqi, ale go wiekszosc modeli przeciwnika nie wondowalo nawet xD 7T w HTH, jak cos mialo sile 3 to nie moglo go nawet drasnac. w 1 turze on podnisil 1 spaczen, w 2 turze 2, w trzeciej 3. wszystko co go trafialo liczylo na 6+ a mial jeszcze invy 5+. sam z szarzy zabijal 2 kolesi naraz na spokojnie. a do magistra musiales dobiec ;] i go znalesc.

co do elfow, tam 3 herosow poza bossem ma chyba po 16 expa nastarcie i kosztuje prawie 100 z wyposarzeniem (bo luk to chyba 15gc sam kosztuje) + boss i mag to chyba prawie 500 wylazi w 5 modelach ktore lacznie maja ponad 100 ratingu wiec wiekszosci band za sama walke juz daja dodatkowego expa. a rozwijaja sie tak smao szybko, ba a nawet gorzej bo z racju wiekszego startowego expa maja rzadziej levele. np taki mutant possestow zaczyna z 8 (albo 0 nie pamietam juz) i level ma na 11 wiec po 1 takie jgrze z elfami jak przezyje jzu leweluje.

a co ci te elfy zrobia jak trafia na 15 skawenow z 2 bronmi i procami?

ja tez chetnie z nimi zagram. po nowym roku jakos czas bede mial wiec sie mozna zgadac, czy to w sklepie cyz to u mnie na makiecie jeszcze nie dokonczonej ale jak ze mordheimowej ;]
ODPOWIEDZ