Podsumowanie sezonu 2015

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Podsumowanie sezonu 2015

Post autor: Enzeru » 2 sty 2016, o 19:35

Witam!
Pod spodem przedstawiam wam ranking końcowy naszego ośrodka.
Cieszy zwłaszcza to,że 7 graczy znalazło się w pierwszej 100 - mam nadzieję,że aktywna końcówka roku jest zwiastunem Waszego ożywienia w temacie 40K ;)
Pojawiło się sporo nowych twarzy, kilka pożegnaliśmy ( choć mam wrażenie,że wrócą ;) ).
Urządziliśmy największy singlowy turniej w Polsce (pokonało nas tylko DMP, które było drużynówką 3-osobową), a nasz ostatni lokal zgromadził więcej graczy niż Master w Koszalinie.
Z mojej strony mogę tylko zachęcać do wyjazdów na turnieje do innych ośrodków i zdobywanie doświadczenia o które u nas może być trudno.
Jako koordynator naszego środowiska zobowiązuję się do częstszego organizowania turniejów lokalnych (zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem), do ponownego ogarnięcia OLM oraz do zorganizowania zapowiedzianych 4 trzy miesięcznych lig lokalnych.
W tych przedsięwzięciach będzie mnie w tym roku wspierał nasz nowy nabytek - Unehru, który zastąpi Gabriela (uzgodnione).
Wszystkim Wam życzę spektakularnych zwycięstw oraz pouczających porażek!
Załączniki
liga.png
liga.png (57.18 KiB) Przejrzano 5916 razy
In the name of the Emperor I order you to die!!!
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Podsumowanie sezonu 2015

Post autor: Enzeru » 2 sty 2016, o 19:42

Jeszcze jedno albo i kilka:
1. Poproszę kogoś z adminów/moderatorów o pousuwanie/przesunięcie do archiwum wątków z poprzednich sezonów - sprawa dotyczy tylko 40K.
2. Czekam na Wasze propozycje zmian, pomysły na turnieje - każdy może urządzić turniej jeśli chce - służę pomocą w sprawie miejscówki i formalności.
In the name of the Emperor I order you to die!!!
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Podsumowanie sezonu 2015

Post autor: Schtrasny » 3 sty 2016, o 11:12

Odwróć tabelę kto będzie na czele?! :D
ODPOWIEDZ