Koordynatorzy 2015

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Reksio » 12 sty 2015, o 13:34

Co do organizacji turniejów 40k w ŁDK przez Głowonoga, to spoko, tylko to będzie jedynie przykrywka, albowiem wszyscy dobrze wiemy, że w tym mieście turnieje w ten system organizuje Gabriel, czasem z pomocą, a czasem bez. Faktycznie zatem, głównym orgiem pozostanie Mateusz, a turniej będzie wtedy pod flagą OŁ. Myślę, że to skrzywdzi zarówno Mateusza, jak i Maraudera i wtedy dopiero zacznie się smęcenie :)

Jest ogólnie tylko jeden sposób, żeby sprawdzić, czy przy organizacji turniejów 40k w ŁDK będą scysje. Trzeba jakiś tam urządzić :P Dajcie znać kiedy i jak, to będę tak kombinował, żeby się to udało z minimalnym wpływem na relacje międzyklubowe :)
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Napoleon » 12 sty 2015, o 13:44

Najpierw offtop:
Od ŁPG się odczepmy ok ? Bo ja mogę wyciągnąć parę brudów sprzed półtora roku, i się okaże że jednak to że Maraudera brak zaangażowania w ŁPGi ostatnio nie jest jakimś aż tak powaznym problemem. Oczywiście to osobiście uwazam że jest to nasz problem wynikły z naszej złej decyzji, ale nie miał się tym ostatnio kto u nas tym zająć - no i niestety tak wyszło.

A teraz mięso:

Co do ŁDK jako takiego - uważam że to nie jest zły pomysł - po warunkiem że będzie JEDNA jasno wyznaczona osoba odpowiadająca za współpracę ze strony OŁ i jedna osoba ze strony Mar. Pozwoli to uniknąć konfliktów i fochów ze stron osób "postronnych".

Jedna osoba od Nas, jedna osoba od Was - możecie wskazać kogo byście od Nas chcieli i my wskażemy kogo od was byśmy chcieli - i cała komunikacja jeśli chodzi o "zarządzanie" jest przez te dwie osoby. W ten sposób żadnego shitstormu nie będzie - bo dwie osoby szybciej się dogadają niż dwie grupy trolli ;)

Wasz koordynator mówi którymi Waszymi zasobami możemy dysponować i w razie problemów, uszkodzeń, rezerwacji itp. komunikuje naszemu o nich (kwestie ewentualnych napraw i odszkodowań też tak załatwia). To jak koordynator dogaduje się ze swoim klubem - to już jego i klubu sprawa - ale komunikując coś drugiej stronie komunikuje decyzje którym cały klub się podporządkowuje.

Rozwiązanie jest systemowe - bo przy każdej imprezie będzie można z tego korzystać - czy My Wam pożyczamy/udostępniamy czy Wy Nam.

Ja z Macek widziałbym jako koorda Voltara, Roberta albo Reksia - ale to myślę że przedyskutujemy już wewnątrz klubu.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Relax » 12 sty 2015, o 13:56

Jak organizowałem w ŁDKu turniej patrolowy wraz z Gabrielem to żadnych problemów nie zauważyłem a wręcz odwrotnie - wszyscy (no prawie) byli happy. Co do koordynatorów to dobry pomysł, ale raczej każdy klub powinien to przedyskutować u siebie....
A ogólnie co do turnejowej 40stki to IMO lepiej rzadziej (np raz w miesiącu) lecz na najwyższym poziomie i z nastawieniem na świeżaków a nie koniecznie na pre....cos tam. (nie mam nic do trenowania kostek przed wyjazdem, ale wyjeżdża z 5 osób a gra na lokalu czasem ponad 20).
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Rydl » 12 sty 2015, o 14:22

Chciał bym przypomnieć Napoleonie iż z ŁDK korzysta jeszcze Wargaming Łódź i jeśli bawimy się tak to też prosił bym o uwzględnienie 1 osoby z tego zacnego grona jako Osoby ogarniającej gdyż większość jak nie wszystkie tereny do infnity są nasze, maty itp również są nasze.
Obrazek
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Reksio » 12 sty 2015, o 14:24

Kurde, do czego to doszło, żebym musiał cytować siebie z innego forum :P
reksio pisze:Strasznie wg mnie obrastamy w niepotrzebną biurokrację, gdyż jeśli koordynator będzie niedostępny, to wg tych założeń - dany klub (lub Wargaming :P), nie będzie w stanie skorzystać z ŁDK. Przecież i tak wszyscy dobrze wiedzą, że mogą do mnie uderzać w sprawie sali w ŁDK, więc jeśli chcą do tego dopisać statut w 10 kopiach, to mi to nie przeszkadza, jeśli tylko poczują się z tym lepiej.

Taki ze mnie fajny ziomal.
/edit inne pytanie brzmi: czy to rzeczywiście rozwiąże problem z niską frekwencją na turniejach 40k?
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Napoleon » 12 sty 2015, o 14:27

Nie. Rozwiąże problem lokalizacji o którym było tłuczone.

Co do Wargamingu - jako że nikt nie planuje dotykać terenów do Infinity a większość członków tego tworu to OŁ - wystarczy że koordynatorowi z ramienia OŁ powiecie co wasze i czego mamy swoimi brudnymi łapami nie tykać i będą wszyscy zadowoleni. Bo o ile wiem umowę z ŁDK ma OŁ a nie Wargaming..... Tak BTW.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Rydl » 12 sty 2015, o 15:11

To czym że szanowny Marauder lepszy od nas niegodnych iż skoro Ośmiornica ma podpisaną umowę to wy na równych warunkach a my zepchnięci do konta ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Napoleon » 12 sty 2015, o 15:53

Rydl pisze:To czym że szanowny Marauder lepszy od nas niegodnych iż skoro Ośmiornica ma podpisaną umowę to wy na równych warunkach a my zepchnięci do konta ?

Rydlu czytaj ze zrozumieniem.

Jak chcecie jako Wargaming wystawić koordynatora do rozmowy z OŁ na temat ŁDK - to jakkolwiek schizoidalne by to nie było rozwiązanie (bo może to na przykład przypadkiem być ta sama osoba co koordynator OŁ do nas) - zróbcie tak, nic mi do tego. No problem. Jeszcze brawo Wam będe bił. Jak sobie go wyznaczycie z OŁ, co zrobicie - naprawde nie moja broszka....
Ostatnio zmieniony 12 sty 2015, o 15:54 przez Napoleon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
kard
Posty: 88
Rejestracja: 8 sty 2012, o 21:14

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: kard » 12 sty 2015, o 15:54

Napoleon pisze:Ja z Macek widziałbym jako koorda Voltara, Roberta albo Reksia - ale to myślę że przedyskutujemy już wewnątrz klubu.
znaczy się chyba z Marud widzicie te osoby?
bo jeśli nie to ne wiem o czym chcecie dyskutować.
Awatar użytkownika
Napoleon
Leśny Duszek
Posty: 991
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 14:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Napoleon » 12 sty 2015, o 15:58

kard pisze:
Napoleon pisze:Ja z Macek widziałbym jako koorda Voltara, Roberta albo Reksia - ale to myślę że przedyskutujemy już wewnątrz klubu.
znaczy się chyba z Marud widzicie te osoby?
bo jeśli nie to ne wiem o czym chcecie dyskutować.
Nope. Kard - na tym własnie polega piękno pomysłu.
My wam mówimy kogo od WAS zaakceptujemy, Wy nam mówicie kogo WY od NAS zaakceptujecie.

Przykłady są celowo w miare absurdalne żeby nikt nie pomyślał że to są rzeczywiste propozycje (moje typy wcześniej podałem):
My mówimy np. SUMO, Azurix i b_sk
A wy odpowiadacie - ok... wybierzemy jednego z nich - a wy wybierzcie z Barnakiego, Theidana i Meli.

W ten sposób wybierze się od razu ludzi z drugiej strony z którymi na dzień dobry widzimy jakąs nić porozumienia. I zmniejszy ryzyko konfliktu. Wy wybieracie tego z Nas z którym chcecie gadać, a my od Was.
Obrazek
"Żenada, żenada, żenada, żenada - cmoknij mnie w pompkę!" ;)
Pozdro!
N.
Zablokowany