Koordynatorzy 2015

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Schtrasny » 11 sty 2015, o 21:13

ŁDKu jest 10 blatów. Tereny, choć gównie WFBowe i Infnitowe leżą w zamykanej szafce, do której dostępny jest kluczyk. Spotkania co niedziela. Wystarczy tylko zapytać się we właściwym temacie na OŁ Forum (np. tu http://forum.osmiornica.info/viewforum.php?f=104) o to, kto otworzy i o której.
Autoryzacja otwarcia sali 310 (308):
Euru
Misiek
pan_resksio
pietras404
Zielu

Klucz do szafki:
Misiek
Ślivek
Zielu
pan_reksio
Jak będziecie tam robić cokolwiek, to możecie zainteresować osoby spoglądające na WFB i Infinity.
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Enzeru » 11 sty 2015, o 21:34

Czy jest opcja na jednego lub dwóch kluczników od nas?
Czy możemy kilka naszych terenów tam gdzieś upchnąć? Kiedyś były tam moje osobiste tereny,ale zostały wchłonięte przez Ośmiornice i kilka nawet w Kopalni leży. Z tego co pamiętam to z miejscem na tereny już krucho. Ile blatów w tej salce da się na raz wystawić?
In the name of the Emperor I order you to die!!!
ślivek
Posty: 30
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:19

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: ślivek » 11 sty 2015, o 21:42

Właśnie zmieniamy kluczników więc idealny moment na tego typu pytania - napisz.
Co do małości miejsca... Myślę, że niewiele mniej jak w kopalni jak się wcześniej poprosi o większą salę niż zwykle (po drugiej stronie korytarza - aby to zrobić to przez reksia). Za to ilość blatów na miejscu 10 i wejdzie niewiele więcej.
Tereny ośmiornicze na miejscu są na ca. 3 stoły wfb. Większość gruba terenów jest w kopalni z powodów wszelakich ale głównie magazynowania. Po prostu o ile miejsce do grania jest spoko tak z miejscem magazynowym nie bardzo. Ta szafka co jest to tam są głównie rzeczy infinity. Dało by się tam umieścić tereny na wszystkie blaty które są (10) do battla ale do 40k potrzebne są już trochę inne miejscami. Najlepiej bym widział jakby parę osób coś miało i przywoziło.
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Enzeru » 12 sty 2015, o 09:51

Ja mogę zawsze dwa boxy przywozić. Pytanie czy do klucznikowania nie trzeba być z Ośmiornicy?
In the name of the Emperor I order you to die!!!
Awatar użytkownika
Krysiak
Posty: 167
Rejestracja: 23 lut 2012, o 22:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Krysiak » 12 sty 2015, o 11:19

Nie idź tą drogą stary....

Nie po to uciekaliśmy z kałamarnicy by teraz prosić o łaskę...

Gwarantuje, że 2 max 3 turnieje i wyjdzie kwas, że zabierasz miejsce swoimi turniejami graczom infinity czy czegoś tam.


Zostawcie ten ŁDK :!:

Jest już tam grono miłośników gier figurkowych i nie ma tam 40k. Trzeba to zrozumieć.

To tak jak byś do kościoła na Zgierskiej zapraszał Islamistów którzy nie mają gdzie odprawić nabożeństwa... :?

Szukajmy swojego miejsca. Bo jak na razie to jakieś kosmiczne jaja.
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Relax » 12 sty 2015, o 11:53

To już nie można sobie zwyczajnie pograć tylko trzeba robić ten kwas? Nie wiem kto tam kogo skrzywdził tak strasznie, ale ja nigdy dotąd w żadnym klubie nie musiałem prosić o łaskę a wszyscy chętnie ze mną grali...
To tak jak byś do kościoła na Zgierskiej zapraszał Islamistów którzy nie mają gdzie odprawić nabożeństwa... :?
To się nazywa ekumenizm. Wtedy nie podkładają bomb....
Awatar użytkownika
Unehru
Posty: 149
Rejestracja: 1 gru 2014, o 11:26
Gram w:: WH40k & X-Wing
Kontakt:

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Unehru » 12 sty 2015, o 12:00

Relax pisze: To się nazywa ekumenizm. Wtedy nie podkładają bomb....
Ekumenizm lub ruch ekumeniczny (z gr. οικουμένη – oikumene- zamieszkana ziemia) – ruch w obrębie CHRZEŚCIJAŃSTWA dążący do przywrócenia pierwotnej jedności pomiędzy rozlicznymi wyznaniami chrześcijańskimi w ramach jednego, świętego, powszechnego i apostolskiego Kościoła.

Przepraszam, ale próby błyszczenia słowami, których się nie rozumie daje często liche rezultaty :)
pax!
INSTAGRAM UNEHRU - KLIK!

'I murdered thousands for the Emperor and he gave me nothing except his damning silence.
Now his lapdogs yap for every life I take, while gods promise me the galaxy.'
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Reksio » 12 sty 2015, o 12:06

Krysiak pisze:Nie idź tą drogą stary....

Nie po to uciekaliśmy z kałamarnicy by teraz prosić o łaskę...

Gwarantuje, że 2 max 3 turnieje i wyjdzie kwas, że zabierasz miejsce swoimi turniejami graczom infinity czy czegoś tam.


Zostawcie ten ŁDK :!:

Jest już tam grono miłośników gier figurkowych i nie ma tam 40k. Trzeba to zrozumieć.

To tak jak byś do kościoła na Zgierskiej zapraszał Islamistów którzy nie mają gdzie odprawić nabożeństwa... :?

Szukajmy swojego miejsca. Bo jak na razie to jakieś kosmiczne jaja.

Dementuję, jakoby w ŁDK był ban na granie w 40k. Co więcej, jesteście tam mile widziani. Co do klucza, to wolałbym jednak, żeby najpierw ktoś zaczął regularnie przychodzić, a potem dopiero będziemy myśleli o wstawieniu kogoś z Maraudera jako klucznika. Turnieje też da się zorganizować, ale muszę mieć info z wyprzedzeniem, żeby w razie czego, poprosić o większą salę/2 sale.

Boleję trochę Łukasz, że tak się srodze obraziłeś na Głowonoga - czy ja też jestem obiektem Twojej niechęci z tego powodu? :)
Awatar użytkownika
Krysiak
Posty: 167
Rejestracja: 23 lut 2012, o 22:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Krysiak » 12 sty 2015, o 12:27

Reksio pisze: Boleję trochę Łukasz, że tak się srodze obraziłeś na Głowonoga - czy ja też jestem obiektem Twojej niechęci z tego powodu? :)
Kurczę, Reksio... Piliśmy razem, graliśmy i wiesz, że jesteś pierwszą osobą do której bym uderzył by zorganizować coś w ŁDK wraz z OŁ.

To nie jest tak, że jestem pogniewany na Głowonoga :!: Nic z tych rzeczy. Jak tylko czas pozwoli to chętnie wpadnę i pogadam w niedzielę do ŁDK.

Jak będziesz chciał coś zorganizować jako OŁ to nawet pomogę :!: :)

Ale wolał bym nie mieszać tych dwóch substancji na M i O ponieważ historia podpowiada mi, że nie będzie to smaczne ;)

Nikt z nas nie odpowiada za słowa wypowiedziane lub napisane przez innych ludzi i nikt z nas nie odpowiada za ich interpretację przez ludzi.

Wiem, że bardzo szybko skończyło by się to wielką forumową aferą.

Tak więc by źle mnie nie zrozumiano:

Tak dla turniejów wh40k w ŁDK
NIE dla turniejów wh40k w ŁDK organizowanych przez MARUDERA
Awatar użytkownika
Schtrasny
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:44

Re: Koordynatorzy 2015

Post autor: Schtrasny » 12 sty 2015, o 12:33

Krysiak pisze:Nie po to uciekaliśmy z kałamarnicy by teraz prosić o łaskę...
No właśnie zastanawiam się po co. Bo na dziś dzień wychodzi, że po to, aby robić lokale po 5 graczy.
IMO całe te powstawanie odrębnych klubów w ramach jednego miasta, to rodzi tylko achy, ochy, dąsy i obrażanie się. No i brak popularyzacji hobby w mieście i jego okolicach. Bo brak kontaktu ze środowiskami z innych systemów także nie służy rozwojowi 40k, czyż nie?
Ofkoz, są turnieje gromadzące po kilkadziesiąt osób. Ale to przyjezdni.
Krysiak pisze:Tak dla turniejów wh40k w ŁDK
NIE dla turniejów wh40k w ŁDK organizowanych przez MARUDERA
Ale cokolwiek w ramach ŁPGów Maruder będzie czynił? Np. konkurs malarski? Przypominam zjadliwie, że ŁPGi odbywają się w znienawidzonym przez Ciebie, Łukaszku, ŁDKu...
A tak na poważnie to dziwię się, że taki jad sączysz. Bo po prawdzie po pierwsze nie znajduję aż takich podstaw ku temu, a po drugie to tylko szkodzi.

Dalej proponowałbym, żeby jedna niedziela w miesiącu była przeznaczona w sali 308 w ŁDKu głównie dla rozwijania 40k - pod patronatem Marudera. Hę?
Zablokowany