Rozpiski

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Rozpiski

Post autor: Enzeru » 16 wrz 2013, o 20:18

Wojtuś - Chapter Master Ironów ma FNP a nie IWnD - to mają pojazdy..chyba,ze jakiś relic mu to daje...
Ironi będą się pojawiać jako podstawa moich następnych rozpisek bo IMO - są najlepszą opcją dla mnie w SM.
FNP na ludzikach i IWnD na pojazdach do tego naprawa na 3+ i bonus w postaci Libry DA z Divinacją ( której SM nie mają) i PFG i do przodu..a raczej gun linem w miejscu ;p

Reksio - Rozpa na Landkach da sobie radę z Tau o ile nie będzie ich szarżować w centrum ich lini ;p

Latacze mam zamiar olać i powoli skłaniam się do 2 Crusaderów i 1 Godhammera...
In the name of the Emperor I order you to die!!!
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: Rozpiski

Post autor: Gabriel » 16 wrz 2013, o 20:28

Charaktery też mają IWND (sierżanci centurionów np. :D )
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Rozpiski

Post autor: Reksio » 17 wrz 2013, o 06:18

Enzeru pisze: Reksio - Rozpa na Landkach da sobie radę z Tau o ile nie będzie ich szarżować w centrum ich lini ;p
Mogę Ci udowodnić, że tak nie jest :) Przecież ten oddział bajków z szefem, który nosi PFG schodzi w 1 turę strzelania.
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 17 wrz 2013, o 07:22

to są dwa oddziały baików z szefami, które w drugiej turze szarzuja. pozatym gra jeszcze teren, wszystko z tau nie strzeli. mam tech marinów na ktorych oddam woundy, poswiece troszke baików. wystarczy ze dojada grav guny i lordowie do tau.
Obrazek
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Rozpiski

Post autor: Reksio » 17 wrz 2013, o 07:41

Wojtek, ale wiesz, że ja piszę o innej rozpisce, niż Ty, prawda ?
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 17 wrz 2013, o 08:03

aaaaaa, teraz juz widzę. tutaj tez sie wtrace. siegniesz ich tylko sms tzn PFG na baiku. grałem juz z czyms podobnym. strasznie trudno złapać losa przez landki. a prawda jest taka ze tylko potrzebujesz ich na ture, dwie. pozniej i tak wychodza juz kowale. strasznie sie do czegos takiego strzela. teraz na turnieju w sobotę strzelałem do Gabriela. okazuje się ze piatka writhguardów, piątka fire dragonów, guide i doom to moze być zamało zeby zabić tą cegłe. ostatecznie wygrałem, ale wszystkich landków nie zniszczyłem. no i musisz pamietać, ze jak piranie otworzą nawet jednego, to pewnie zaraz dostana multi szarze z tego co sie wysypie i nastepne bedzie sie otwierac znacznie trudniej.
Obrazek
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Rozpiski

Post autor: Reksio » 17 wrz 2013, o 08:57

Jak się wysypie, to zginie, a o to chyba chodzi graczowi Tau. Z resztą, nieważne - Michał zrobi jak będzie chciał. Jeśli chce, to mu mogę zademonstrować, dlaczego ten układ zasysa.

Dlatego wkurza mnie 40k - oglądam rozpiskę i widzę czy wygram (wyłączając przypadki jakichś głupich pomyłek) :(
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Rozpiski

Post autor: Major » 17 wrz 2013, o 09:32

A ja kurcze chyba pożycze modele i chetnie z tobą zagram. tylko troszke zmodyfikuje rozpe do swoich preferencji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Rozpiski

Post autor: Enzeru » 17 wrz 2013, o 10:14

Reksio: Po pierwsze grałem tym z Tau - nie taki mocnym jak Twoje ale zawsze - i w żadnym momencie motocykle nie były widoczne dla przeciwnika - blasty duże ze zgrzanych Riptidów trafiały poprzez dobre pozycjonowanie ale do końca gry mój Techmarine nie ruszony naprawiał pojazdy i dawał Inva. Poza tym w drugiej turze jestem na Tobie i wtedy już tylko kości i statystyka...albo ochrona Boskiego Imperatora;)

Zwróć uwagę,że wszystkie moje modele mają AV14 lub AS2+ (nie licząc motocykli,które są punktami życia TM) i Inv4+ 3+.
Do tego LR ma przerzuty na tabelce...tak łatwo nie będzie...
In the name of the Emperor I order you to die!!!
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Rozpiski

Post autor: Reksio » 17 wrz 2013, o 10:16

Dobra, jak ktoś będzie chciał zagrać, to zapraszam. Ile to jest punktów ?

Mogę wręcz w zonie jutro zagrać.
ODPOWIEDZ