Pytania o zasady

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Pytania o zasady

Post autor: Rydl » 14 lip 2013, o 10:15

Czyli za 150p będę miał w tyrkach dodatkowo 40 pestek z S5 fajnie ....
Obrazek
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pytania o zasady

Post autor: Major » 14 lip 2013, o 10:49

z bs2
Obrazek
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Pytania o zasady

Post autor: Rydl » 14 lip 2013, o 10:51

jasne ale nadal jest to 13 trafień z S5 na turę .. które do tego dają covera i przeszkadzają nie kosztując przy tym nic (w P w grze oczywiście). dla mnie jest to mocne albo za 170p 2 duże blasty z s8 ap3 też fajna opcja. (jasne mają swoje wady ale jak dla mnie jest ich sporo mniej niż zalet)
Obrazek
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Pytania o zasady

Post autor: Reksio » 14 lip 2013, o 13:51

Myślę, że aegis nadal mocniejszy. Chociaż rzeczywiście działka z punisher cannonami niezłe. Niemniej jednak, ja bym blisko nich wystawił po sky rayu i śmiał się z ich nieudolności :)
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Pytania o zasady

Post autor: Rydl » 14 lip 2013, o 14:47

tylko wiesz ja stawiam obok nich znaczniki i śmieję sie z twoich troopsów które chcą je zdobyć ;). Do tego musiał byś się podsunąć tymi pojazdami a to znów generauje problemy ;) jest to ogrania itp. Ciężko tu coś przewidzieć bo mogą przez 2 gry nie zrobić nic a w 3 wysadzić prawie całą armię przeciwnikowi. Ja uważam że są mocne i np. w tyrkach wolę je niż aegisa :P. No i najważniejsze nie można ich tak do końca olać. AA i pytanie czy można zniszczyć samo działko czy jest ono nie jako wbudowane i musisz niszczyć budynek żeby je dorwać (tak jak HB w bastionie)


Czy termos może wsiąść do chimery ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Major
Posty: 561
Rejestracja: 4 mar 2012, o 22:37
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pytania o zasady

Post autor: Major » 14 lip 2013, o 17:10

termos do chimery wsiasc moze ale zajmuje dwa miejsca, no chyba ze jest w codexie gdzies napisane ze nie moze(np writhguardy do falconow). pamietaj ze działko ma jeszcze jedna wade. strzela w najblizszy cel, mozna je karmić smieciami. mozna podsuwać AV 12, writh knighty czy lordy. kazdy ma cos. za to rzecz ktora wykonuja genialnie to przesuwają bitwe w miejsce ktore ty wybierasz, no i zabezpieczaja Ci flanke przed troopsami i smieciami. ja osobiscie jestem strasznie zadowolony z drugiej fortyfikacji, moje ravengery dostaja 12" covera 3+. jedyny fire point jest na tyle fajny ze ma duzy kąt ostrzału, no i daje mi tak wazną obrone przeciw lotnicza, dark eldarom strasznie tych rzeczy brakowało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rydl
Posty: 312
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:23
Gram w:: # Malifaux # Infinity # Horda #

Re: Pytania o zasady

Post autor: Rydl » 14 lip 2013, o 17:20

Zgadza się ta 2 też jest mega ;) aa pamiętaj S5 rani T8 na 6+ ;) a nie wiem czy chcesz dostawać w twojego dużego 40 strzałów za free ;) do tego zawsze mogę strzelić najpierw resztą armii i zdjąć śmieci aby te działka strzeliły do tego co chcę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fleo
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 820
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:50

Re: Pytania o zasady

Post autor: Fleo » 15 lip 2013, o 11:42

Mam pytanko, ile występuje różnych kątów w grze? Tzn. np. 45 stopni to jednocześnie kat skręcania latajek, jak i pole widzenia unieruchomionego walkera, tak? Tak więc pytam się, jakie są katy, bo projektuję kątomierz dla graczy.
Reksio
Posty: 242
Rejestracja: 20 cze 2012, o 09:47
Gram w:: FoW, Epic, TANKS, może 40k

Re: Pytania o zasady

Post autor: Reksio » 15 lip 2013, o 11:52

http://ferbsfightingforces.blogspot.com ... plate.html

Range indicator pasuje do każdej prawie gry.
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Pytania o zasady

Post autor: Enzeru » 15 lip 2013, o 18:44

1. Czy 3 moc z Telepatii - Puppet Master - można stosować na pojazdy?
2. Jest to Focussed Witchfire -czy oznacza to,że muszę nim trafić jak w strzelaniu (wynikałoby to z opisu FW) ?
3.Termosy z młotkami mają wykupioną jedną broń heavy i używają split fire - czy mogą zaszarżować inny cel tak jakby młotkowi obrali inny cel? Czy jest to mocne naginanie zasad? ;)

Dzięki!
In the name of the Emperor I order you to die!!!
ODPOWIEDZ