[wh40k] Akademia 40k/Ścisku Turniejowego

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Forest
Posty: 88
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 17:07
Gram w:: WH 40K, inne tylko jak ktoś nauczy i pożyczy armię

Re: [wh40k] Akademia 40k/Ścisku Turniejowego

Post autor: Forest » 22 paź 2013, o 20:04

Ja bym chciał mieć takiego mistrza, acz jeszcze nie mam odpowiedniego zestawu poskładanego, o banałach w stylu rozpa czy taktyka nie mówiąc. Nie wiem czy chodzi mi o totalny ścisk turniejowy, ale pewnikiem chciałbym być lepszy - coby wstydu Marauderowi nie przynosić :) .
"Being different is normal" - Ruby Gloom

Obrazek

-But is it racism if you hate all races equaly?
-That just makes you a dick, not a racist.

(znalezione na YouTube)
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: [wh40k] Akademia 40k/Ścisku Turniejowego

Post autor: Gabriel » 8 kwie 2014, o 09:16

Dobra mili państwo, czas znowu z tematem coś ruszyć :P

Proponuje żeby osoby chcące nauczać zgłosiły się do mnie przez peemkę z tytułem "Nauczyciel". W wiadomości prosił bym o zadeklarowanie jak bardzo możecie być aktywnym, prowadzenia jakich armii możecie ewentualnie nauczać, i ilu potencjalnych studentów moglibyście przyjąć.

W ten sam sposób uczniowie zgłaszają się do mnieprzez PM z tytułem "Student" i wypisali jak bardzo mogą być aktywni, oraz prowadzenia jakiej armii chciały by się nauczyć.

Obie informacje zbierałbym do końca kwietnia (chyba że odpowiednia ilość osób zgłosi się wcześniej), i na ich podstawie przyporządkował pary student-uczeń. W miarę możliwości chciałbym, żeby pary były w miarę ruchome by uczyć się z różnych punktów widzenia.

W miarę możliwości wtedy pary umawiają się określoną ilość razy i pod koniec miesiąca prosił bym o jakieś informacje o postępach. Mogły by to być battle reporty czy też po prostu informacje co stwierdziły, że muszą poprawić.


Oczywiście to tylko propozycja, jeśli ktoś ma lepszy pomysł można też się zastanowić nad zaimplementowaniem :P
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: [wh40k] Akademia 40k/Ścisku Turniejowego

Post autor: Gabriel » 6 sie 2014, o 21:48

Chyba pasuje tutaj :S ?

Jako że są dostępne oto i rozpiski pod ETC 2014.

http://www.teambelgium.eu/TEAMSETC201440k.pdf

Coś ciekawego rzuca się wam w oczy ?

EDIT: Format w którym są zrobione te rozpiski jest okropny :/

EDIT2: Sporo celestynek huh ....
Ziomek
Posty: 140
Rejestracja: 15 lip 2014, o 09:01
Gram w:: wh40k

Re: [wh40k] Akademia 40k/Ścisku Turniejowego

Post autor: Ziomek » 16 sty 2015, o 13:54

Gabriel pisze:Dobra mili państwo, czas znowu z tematem coś ruszyć :P

Proponuje żeby osoby chcące nauczać zgłosiły się do mnie przez peemkę z tytułem "Nauczyciel". W wiadomości prosił bym o zadeklarowanie jak bardzo możecie być aktywnym, prowadzenia jakich armii możecie ewentualnie nauczać, i ilu potencjalnych studentów moglibyście przyjąć.

W ten sam sposób uczniowie zgłaszają się do mnieprzez PM z tytułem "Student" i wypisali jak bardzo mogą być aktywni, oraz prowadzenia jakiej armii chciały by się nauczyć.

Obie informacje zbierałbym do końca kwietnia (chyba że odpowiednia ilość osób zgłosi się wcześniej), i na ich podstawie przyporządkował pary student-uczeń. W miarę możliwości chciałbym, żeby pary były w miarę ruchome by uczyć się z różnych punktów widzenia.

W miarę możliwości wtedy pary umawiają się określoną ilość razy i pod koniec miesiąca prosił bym o jakieś informacje o postępach. Mogły by to być battle reporty czy też po prostu informacje co stwierdziły, że muszą poprawić.


Oczywiście to tylko propozycja, jeśli ktoś ma lepszy pomysł można też się zastanowić nad zaimplementowaniem :P
Gabrielu czy ta koncepcja żyje jeszcze ?
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: [wh40k] Akademia 40k/Ścisku Turniejowego

Post autor: Enzeru » 16 sty 2015, o 20:15

Raczej nie. Mamy zamiar zrobić coś innego. Głównym elementem będą turnieje na mniejsze punkty i wsparcie w maxowaniu rozpisek przez doświadczonych graczy.
Krysiak miał się na ten temat wypowiedzieć bo to jego pomysł, ale ogólnie idea jest taka:
Twist chce grać Space Wolfami na wilkach bo lubi te modele - sugerujemy mu co do tego dodać aby mógł robić lepsze wyniki i mniej się wkurzać na końcowe miejsce na turnieju ;)
Przykład z życia wzięty ;p
Nie chodzi tu o Power Gaming choć w efekcie może to tak wyglądać - chcemy aby każdy mógł grac dla funu jeśli chce, ale z możliwie najlepszym efektem.
In the name of the Emperor I order you to die!!!
ODPOWIEDZ