Newsy

Rozpiski, zasady i pogaduchy o termosach i marynatach
Awatar użytkownika
Enzeru
Posty: 719
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:16

Re: Newsy

Post autor: Enzeru » 5 maja 2014, o 20:47

Objectivy - cool
Faza magii - dokładnie taka jak w WFB...czyli dużo bardziej czasochłonna:/
FOC - mam mieszane uczucia...ale chyba jestem na tak...chyba...
In the name of the Emperor I order you to die!!!
Awatar użytkownika
Zigmunth
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 721
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 13:23

Re: Newsy

Post autor: Zigmunth » 5 maja 2014, o 20:49

tzn samo zniesienie FoCa jest chujowe, ale!

zniesienie i wprowadzenie tych losowych misji, moze dac ciekawy rezultat, jak w malifaux, nigdy nie wiesz co ma w glowie przeciwnik... te misje juz byly kurde nudne, przyda sie cos... ale czy az tak? :D
ślivek
Posty: 30
Rejestracja: 27 sty 2012, o 21:19

Re: Newsy

Post autor: ślivek » 5 maja 2014, o 21:13

"that's just the start of the psychic fun, though."
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Newsy

Post autor: Relax » 5 maja 2014, o 21:24

Kurcze no niech mi ktoś mądry wyjasni sens 4-5 riptidow na 1000 pkt. Najlepiej jeszcze w sojuszu z radą na bike'ach...
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 1241
Rejestracja: 8 wrz 2012, o 20:19
Gram w:: gry

Re: Newsy

Post autor: Gabriel » 5 maja 2014, o 22:45

Coś mnie naszło ....


Tura magi to 1d6 + poziom psioników. Deny to rzut psionika korzystając z puli 1d6 + poziom wrogich psioników.

Ergo 1d6 + ~12 dla Eldarów, 0 dla sisterek, DE, BT, Tau ..... ?

Coś czuję, że Eldarzy niedlugo masakrycznego boosta dostaną zzzz...
Awatar użytkownika
Zigmunth
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 721
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 13:23

Re: Newsy

Post autor: Zigmunth » 6 maja 2014, o 05:45

No tak, ale takie unity, ktore nie uzywaja magii, na pewno beda mialy bonusy do DtW, jak wilki na 4+ nie na 6+. Wiec sie wyrownuje... szkoda tylko ze bedzie to zmuszac np takie orki do brania weirdboyow...
Awatar użytkownika
Rupert
Posty: 114
Rejestracja: 5 mar 2012, o 12:49

Re: Newsy

Post autor: Rupert » 6 maja 2014, o 16:01

Dla mnie brak foc, to nara dla tej gry....

serio?
1850---- 10 riptidów??
1850---- 26 oblitów - 1 oblit = 1 unit - i spoko, można grać na kill pointy, bo robisz gtg w ruinie i nara
1850 ---- 20 barek anhilacji w necronach?

jeśli słabe to może na 1850 punktów, 14 unitów po 3 black knightów w każdym unicie po 1 granatniku zmniejszającym tafa...


jak mi ktoś powie, że troopsy są potrzebne to parskne śmiechem... są... 2 najtańsze, z rezerwy...

bo grając przeciwnko 20 barkom anihilacji, lub 10 riptidom... przeciwnik nie ma 2giej tury....
no... może 16 barek anihilacji i 45 baz scarabów... aby mi nikt nie powiedział że sobie z 14 pancerza nie radze... lub że mnie pożre w asaulcie...
generalnie moja irytacje na ta grę sięgnęła zenitu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Posty: 114
Rejestracja: 5 mar 2012, o 12:49

Re: Newsy

Post autor: Rupert » 6 maja 2014, o 16:14

albo nie... na 1850...

weżmy bunkier, tyranid warriorów, venomtrope, i 337 gauntów
będą fearless, i kazdy unit ma shrouda od venomtropy (wystarczy że jeden model na unit ma shroud), stańmy w lesie, i mamy cover 3+ na 337 modelach...
ale nic to, joke.

bitwa trwa 3 godziny??? zakład że z taką armią gra się max po 1 turze? wystawienie, z rozkminą i pilnowaniem by każda podstawka była oddalona od innej równiutko 2 cale...to jest godzina...
potem moja tura... serio? ruch po 6 cali dokładnie mierzony, BO PRZECIEŻ NIE MOŻNA OSZUKIWAĆ I RUSZYĆ SIĘ ZA DALEKO!!! hmmm to teraz pobiegnę... I ZNÓW PRZECIEŻ NIE MOGĘ OSZUKAĆ.... a mówie o 32 unitach po 10-11 modeli...

10-10 Z KAŻDYM PRZECIWNIKIEM!!!! ZAWSZE!!!! kto mnie chce w drużynie na DMP? gram zawsze jedną turę i podaję rączkę...

nie kur***** PRZEGIELI PAŁE!!!! jeżeli jest choć cień prawdy w tym kretyniźmie

a najlepsze jest to, że starają się pozbyć jednego kretynizmu na rzecz drugiego (włożenie zioma za 25pts, do unitu młotkowych, po to by śpiewając balladę o dymanej kaczce dał im reroll sv i inv w assaulcie, zmeiniono, na rzecz zbalansowanych 10 riptidów...)

nie mam wystarczającego wyboru emotikonek, więc będzie emota opisowa!!! <robię kupę na GW>
Obrazek
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Newsy

Post autor: Relax » 6 maja 2014, o 17:26

Nie no ja mam nadzieję, że jednak tak nie będzie. Pamiętacie rozkminy w stylu Coteaz i 48 multi melt? I co na stołach nie ma czegoś takiego :o . Zresztą i młotkowcy z buta z priestem nie są aż tak rewelacyjni...
Taka rąbanka jak w tych plotach musiałby zabić przyjemność z każdej gry. Zresztą w najgorszym razie zbanuje się tego freetyle'a czy jak to się tam nazywa....
Reyki
Posty: 574
Rejestracja: 8 sty 2012, o 16:05
Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW

Re: Newsy

Post autor: Reyki » 6 maja 2014, o 17:38

Wg. mnie to unbound army będzie miała jakieś minusy strategiczne a battle forged army dostanie boosta w postaci jakiejś tabeli assetów strategicznych jako że lepiej "zorganizowana".


Wprowadzą zapewne coś takiego jak w tabeli sojuszników i po problemie.

Turniejowe granie i tak będzie siusiać na zasady bo wystarczy zapis :Niedozwolone wystawienie unbound army. I po problemie:P

Pozdro i dbajcie o ciśnienie krwi w organiźmie.
ODPOWIEDZ