Teraz jest 20 sty 2018, o 22:54

Strefa czasowa: UTC

Regulamin działu

UWAGA!!! Wszystkie nowe tematy w tym dziale należy zaczynać od oznaczenia systemu, którego dotyczą!!! Przykładowo [WFB], [40k], [FOW], etc. Twórców nieregulaminowych tematów czeka płacz i zgrzytanie zębów.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: O dwóch divach z reklam snickersa.
PostNapisane: 6 paź 2017, o 20:39 

Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW
10:00 zapisy
10:30-12:30 1 bitwa
12:45-14:45 2 bitwa
15:00-17:00 3 bitwa

wstęp: 15zł

Zasady
- gramy na zasady 8 edycji, Matched Play [+ew. mogą się pojawić jakieś dodatki z RB z np. Narrative]
- zagramy 3 gry na stołach 72*48" i będzie to mix Eternal i Maelstrom
.rodzaj wystawienia będzie podany
.gracze rzucają, kto zaczyna wystawiać objective markery, ten kto wygra ten rzut zaczyna wystawiać markery
.objectivy eternalowe mogą, ale nie muszą być w ramach melstromowych, moża je zrobić jako oddzielne i nie "gryzą" się ze sobą w ramach zasady odpychania na 12"
.gracze rzucają na wybór strony [dzięki temu nie ma sajdowania objective markerów], gracz który wygrał ten rzut wybiera stronę, a jego przeciwnik zaczyna się wystawiać
.gracze przed grą ustalają, czy będą używać zasady DAWN RAID, jeżeli tylko jeden gracz jej chce to rzuca i na 4+ obowiązuje

- wyniki będą w skali 0-20 w progach co 2
- objectivy ustawiamy na poziomie 0 [parter]
- scorowanie objective odbywa się w 3" od niego, nie od jego środka
- używamy zasady City Ruins, czyli cover w ruinach jest +2 do save [cechy specjalne unitów, które mówią o lepszym coverze nadal działają i w takim wypadku taki unit będzie mieć +3]
- używamy również zasad mówiących o Woods [daje cover niezależnie od ustawienia drzewek], Ruins, Craters, Barricades, Obstacles oraz Hills
- jeżeli nie masz szansy wykonać wylosowanej karty ciągniesz kolejną, a tą odrzucasz. Np. masz zabić psykera u przeciwnika, a ten nie ma psykera w armii to odrzucasz tę kartę i dociągasz kolejną.
- na koniec tury możesz odrzucić dowolną ilość kart [prócz tych, które zabrania misja]
- karty o wartości D3 są warte 2VP
- gramy na 1500 pkt
- dostępne masz 2 detachmenty

UWAGA: KAŻDY MA MIEĆ KARTY, jak ktoś ich nie ma to na prawdę spowalnia grę !
za brak będzie -5VP na koniec turnieju

Jeśli w październiku dokonasz zakupów w Strategii http://strategiacg.shoper.pl/ to masz 5 zł niższą wejściówkę.

Ostatnio edytowano 8 paź 2017, o 12:38 przez Reyki, łącznie edytowano 1 raz

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Rey40k vol.1
PostNapisane: 7 paź 2017, o 15:20 

A kiedy ten turniej?

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Rey40k vol.1
PostNapisane: 8 paź 2017, o 12:37 

14.10.

Offline Zobacz profil  

Tytuł: Re: Rey40k vol.1 14.10.2017
PostNapisane: 8 paź 2017, o 14:08 
Prezes Klubu Marauder

To ciut Panie lipa ze promujesz Strategię na forum "Obcego Klubu" ale ze to pierwszy raz więc przymykam oko :twisted: .

Następnym razem proszę uzgodnić to ze mną wcześniej.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 paź 2017, o 11:49 

Ok. Więcej nie będę wrzucał informacji o turniejach organizowanych przeze mnie albo przez klub Cztery Smoki bo wszystkie są objęte tą samą promocją. Zapraszam więc do śledzenia wydarzeń w ReyCast na facebooku.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 paź 2017, o 13:28 

Gram w:: WH40K
Hej,

Proszę wrzucaj info nadal o turniejach. Gracze chcą wiedzieć gdzie mogą zagrać w W40K a nie wszyscy monitorują wszystkie fora, facy itp.

Ja zrozumiałem że Stave doczepił się do ostatniego zdania - "Jeśli w październiku dokonasz zakupów w Strategii http://strategiacg.shoper.pl/ to masz 5 zł niższą wejściówkę." - a nie do info o turnieju bo przecież jemu zakładam też zależy aby W40K w Łodzi był.

Pozdrawiam
twist

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 paź 2017, o 13:41 
Prezes Klubu Marauder

Twist ja do niczego się nie doczepiłem - ze Strategia żyje bardzo dobrze :D

Tu idzie o coś zupełnie innego:

Chodzi mi o zachowanie Reya w stosunku do "Obcego Klubu" który organizował u niego imprezy 40k. To jak pojechał 2 organizatorów którzy nadal jako "Obcy Klub" nie otrzymali umówionych pieniędzy od Reya, które miały iść na wsparcie OLM.

Dokładnie w ten sam sposób mu odpisałem, jak on im, ale widać "Szanowny Kolega" bardzo szybko wszystko zapomina.

To tyle. Niech pamięta, że każdy kij ma dwa końce a ja będę bronił interesu Klubu.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 paź 2017, o 15:11 
Członek Klubu Marauder

Gram w:: Warhammer 40000
stave napisał(a):
Twist ja do niczego się nie doczepiłem - ze Strategia żyje bardzo dobrze :D

Tu idzie o coś zupełnie innego:

Chodzi mi o zachowanie Reya w stosunku do "Obcego Klubu" który organizował u niego imprezy 40k. To jak pojechał 2 organizatorów którzy nadal jako "Obcy Klub" nie otrzymali umówionych pieniędzy od Reya, które miały iść na wsparcie OLM.

Dokładnie w ten sam sposób mu odpisałem, jak on im, ale widać "Szanowny Kolega" bardzo szybko wszystko zapomina.

To tyle. Niech pamięta, że każdy kij ma dwa końce a ja będę bronił interesu Klubu.

Szanuję. Dodajmy jeszcze olewkę obiecanego sponsoringu na OLM, to uważam, że Krys jak najbardziej ma prawo zwracać uwagę ;).

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 paź 2017, o 19:04 
Prezes Klubu Marauder

Rey sorki ale nie kumam jak można iść w zaparte i wypisywać taką stertę głupot. Miałem się nie odzywać ale nie lubię jak z ludzi robi się zwyczajnie idiotów.

Przed organizacją turnieju zgodziłeś się na deala ze cześć kasy z wejściówki pójdzie na OLM. Wpłaty nadal Klub nie otrzymał i mimo niepodważalnych faktów i namacalnych dowodów masz czelność pisać takie bzdety?? naprawdę zawiodłem się na tobie. Nie chodzi tu nawet już o te kasę ale zwyczajne podejście do tematu - zrobiłeś w trąbę ten Klub - sam go zresztą nazwałeś "Obcym Klubem" i teraz odwracasz kota ogonem.

To tyle od Zarządu Klubu dla ciebie "OBCEGO", Rey.

Jeśli chodzi o graczy - ja ani nikt inny nie neguje tego turnieju a także promocji Strategii.

Offline Zobacz profil  

PostNapisane: 9 paź 2017, o 19:06 
Prezes Klubu Marauder

NO tak Rey - nie ma jak kasowanie postów - brawo.

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC