Łódź Uderza vol. 1!

Wydarzenia, których żal przegapić!
Regulamin forum
UWAGA!!! Wszystkie nowe tematy w tym dziale należy zaczynać od oznaczenia systemu, którego dotyczą!!! Przykładowo [WFB], [40k], [FOW], etc. Twórców nieregulaminowych tematów czeka płacz i zgrzytanie zębów.
Cezary
Posty: 123
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:55
Gram w:: WH40K

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: Cezary » 7 sty 2017, o 08:29

zgadzam się w 100% z tym, że 4 knighty to przesada, czy warhoundy lub fire raptory, nawet jestem za niektórymi ograniczeniami, ale nie twórzcie nowego systemu. Jeśli zabronicie summoningu i Siły d, czy niewidki to obcinacie skrzydła tylko nie którym armiom. W tym momencie ludzie grający DE, GK, Tau nagle dostają dużo lepsze warunki dla swoich jednostek.
P.S. Zróbcie jak uważacie tylko najpierw jeszcze raz się nad tym zastanówcie.
Awatar użytkownika
koniu
Posty: 28
Rejestracja: 11 paź 2015, o 18:10
Gram w:: Wh40k

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: koniu » 7 sty 2017, o 11:27

niestety ta gra ma to do siebie, ze bez wzgledu na to co przytaniesz zawsze znajdzie sie cos co gnie system, wiec przyciecia czy w te czy wewte nic nie dadza, bo gracz z demonami ni emajacy turbo przerzutow wystawi inkruzje, a smy bez chorych reroli na lifestarze wystawia pelen gladius i wyjdzie na to samo. a sciac tau i eldarow i tak sie nie da, bo w zasadzie jedyna opcja sciecia ich to zrobienie highlandera (czyli zakaz dublowania slotow poki ni ewezmiesz wszystkich pozostalych z tego slotu), ale to wtedy okropnie scina GK, CSM, i armie imperialne.
Reasumujac - nie ma dobrego rozwiazania, kazde bedzie bufowalo kogos.
Awatar użytkownika
kwiatusiek
Posty: 170
Rejestracja: 9 mar 2015, o 11:18
Gram w:: Warhammer 40000

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: kwiatusiek » 7 sty 2017, o 17:45

A ja bym się cieszył jakby ktoś uznał, że dzięki takim przycięciom może wystawić czystych GK lub DE bo ma wtedy większe szansę na ugranie czegoś. Ponadto jesteś jedynym Cezary, który na to narzeka kto sie wypowiedział o chęciach zagrania z osób, z którymi się porozumiewałem (Relax, Helbrut, mój ziomek). Więc jednego marudnego na czterech jestem w stanie przeżyć ;).
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: Relax » 7 sty 2017, o 18:19

A ja jako gracz demonów powiem, że ograniczenie summoningu i niewidki uważam za sensowne. Ścięcie sily D treż. A poza tym będę na 100% chociaż miałem na tą sobotę w planach dwie inne imprezy.
Cezary
Posty: 123
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:55
Gram w:: WH40K

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: Cezary » 7 sty 2017, o 18:50

Nie odbieraj tego jako czegoś osobistego chciałem się po prostu dowiedzieć dlaczego wprowadziliście takie ograniczenia. Oczywiście dostosuje się do większości ;)
Awatar użytkownika
koniu
Posty: 28
Rejestracja: 11 paź 2015, o 18:10
Gram w:: Wh40k

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: koniu » 7 sty 2017, o 19:42

jak ograniczysz do edycyjnych buuildow, tj cad + allied to spokojnie zobaczysz de. z gk jest ten problem ze niewiele maja do zaoferowania bez wsparcia sm niewiele robia. ale na cad+ allied ladny centkostar wchodzi :)
Awatar użytkownika
Loczek
Posty: 225
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 15:57

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: Loczek » 7 sty 2017, o 19:48

Niestety ale Koniu ma racje. Niestety system 40k nie jest i niezapowiada się aby kiedy kolwiek był zbalansowany. GW wprowadziło kilka absurdów do normalnej gry jak sila D....upa.

Wprowadzenie kilku rzeczy zaporzyczonych z apokalipsy niestety jest i nie będzie zbalnsowanych. Najważniejsze jest to aby zachować dystans i grać tym co się lubi lub co się ma. Ten kto będzie wymyślać rozpiski po to aby tylko wygrywać za wszelką cene to już jest jego osobista sprawa i z tym nie będziemy walczyć. Dla nas organizatorów liczy się dobra atmosfera i żeby się wszyscy dobrze czuli, miło spędzili czas.

Chciałbym prosić abyście nie wylewali co was boli w ten sposób. Wszelkie konstruktywne uwagi przyjmniemy, przedyskutejemy może wprowadzimy. Zwróćcie uwagę proszę iż regulamin zmienić po ogłoszeniu nie jest łatwo bo każdy musi się z nim zapoznać na nowo.
Awatar użytkownika
koniu
Posty: 28
Rejestracja: 11 paź 2015, o 18:10
Gram w:: Wh40k

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: koniu » 7 sty 2017, o 19:56

tzn ja bym spojrzal troche w inna strone - wszystko zalezy od aspuracji - jezeli chodzi na turniej spotkac sie z ludzmi, pograc i dobrze sie bawic to graj sobie czymkolwiek, ale ni espodziewaj sie wynikow. jak przychodzisz cisnac o wynik to wystawiaj co najmocniejsze, ucz sie od lepszych i gon mete i nie narzekaj ze gra nie ma balansu.

to wydaje mi sie ze zalatwia temat z bolem dupy :) bo czesto bywa ze ktos chce robic wyniki tym co ma na polce od 5 lat, a tak sie niestey nie da, bo to kolekcjonerskie hobby ;)
Reyki
Posty: 574
Rejestracja: 8 sty 2012, o 16:05
Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: Reyki » 8 sty 2017, o 22:13

Dla tych którzy jeszcze u mnie nie byli. Wjazd na teren WIMY taką bramą ładną z zegarem https://www.google.pl/maps/@51.7627381, ... 312!8i6656

Idziecie/jedziecie na wprost do końca i następnie w lewo również do końca.

Wejście jest na szczycie budynku. Od strony komina. Oznaczone jako C4.

Tutaj macie wirtualny spacer po całym obiekcie. (polecam zerknąć zanim przyjedziecie po raz pierwszy.
http://lodz360.com/wima/
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Łódź Uderza vol. 1!

Post autor: Relax » 10 sty 2017, o 08:14

Reyqi stary zbóju. No dwieście lat. Nawet bez trnieju bym przyjechał :-)
Zablokowany