Nowe fabry GW

Porady, samouczki itp
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Nowe fabry GW

Post autor: Relax » 24 mar 2012, o 08:11

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1560002a
Nic dodać, nic ująć.
Zakładam wątek do omawiania waszych wrażeń, pomysłów i doswiadczeń.
Mnie na początek nurtuje ile ze starych kolorów będzie zachowane pod nowymi nazwami a ile trzeba będzie mieszać samemu....
Reyki
Posty: 574
Rejestracja: 8 sty 2012, o 16:05
Gram w:: Mordheim, FoW, BloodBowl, Full Thrust,Infinity,KoW

Re: Nowe fabry GW

Post autor: Reyki » 24 mar 2012, o 09:57

Ja zauważyłem że aby dobrać kolor do armii jaką się maluje trzeba bardzo dobrze znać fluff.

Np. Ultramarines Blue zamieniło się w Macragge. Dark Angels green zamieniło się z Caliban. To samo ze Scab red i Red gore, teraz to mephiston i khorne.

Oj długo ludze będą przechodzić z nazwami na nowe.

Ja na szczęście korzystam już prawie kompletnie z vallejo.
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2549
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nowe fabry GW

Post autor: stave » 24 mar 2012, o 10:58

Maga Paint Set - cena miażdży :D fakt

Dzisiaj powinienem już wiedzieć co i jak więc dam znaka.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Nowe fabry GW

Post autor: Relax » 24 mar 2012, o 12:35

Daj daj. Jak możesz to dowiedz się tez czy i do kiedy będą utrzymane stare kolory (teraz już rozumiem tę mega promocję na walizę farbek z grudnia - to była WYPRZEDAŻ.
Ciekawi mnie też czy te nowe glaze'y to naprawdę coś wiecej niż rozwodniona farbka za cenę nierozwodnionej ;-)
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2549
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nowe fabry GW

Post autor: stave » 24 mar 2012, o 16:36

Kolejny ważny NEWS - 7 kwietnia jest oficjalna premiera farbek. My tegoż dnia będziemy mieli wszystkie 145 farb :mrgreen: na stanie, miodzio jak dla mnie.

Mam jednak z deczka złą wiadomość - wszystkie stare farby odsyłam do GW - macie czas teoretycznie do 7 kwietnia, aby jeszcze je u mnie kupić.

Oficjalnie: wszystkie stare farby zostały zastąpione nowymi CAŁKOWICIE.
Czyli jeśli Blood Red mieliśmy teraz, to już go nie będzie, jedynie coś podobnego czyli hm... znowu będzie zabawa z kolorami :cry: itd itd itd.

O Imperium na razie cisza.

Robiłem kopiuj wklej bo już mi się nie chciało inwencji twórczej odpalać.

Jednym słowem z deczka jest dupa Relax bo jeśli używasz jakiegoś schematu to się teraz znowu natrudzisz co by otrzymać podobny czyli ECHO z przyzwyczajenia...... mać, mać, mac...... :evil: Mam jednak wielką nadzieję, że jednak cześć nowych farbek na nowej formule będzie kolorystycznie zbliżona.

I Tak - ta waliza to na pewno była promocja - bo te nowe farbki musieli już testować - za krótki okres mieli.

Co do samych farbek - mam nadzieję, że uda się zrobić tak co byśmy w sklepie mogli zrobić darmowy pokaz nowych cudeniek - wtedy się będzie można samemu przekonać. Dostanie figurkę (pewnie z LOTRA :D ) farbę i jedziemy.

O tym to jednak będę już później informował.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Emi
Posty: 46
Rejestracja: 1 lut 2012, o 09:47

Re: Nowe fabry GW

Post autor: Emi » 25 mar 2012, o 16:45

W sumie mam prawie wszystkie ze starych w zapasie,wiec mnie nie boli jak zabiora jakis wazny kolor.A moze cos z n0wych sie przyda. Fajnie bedzie jesli dojdzie wiecej kolorow odpowiednich na wlosy,bo przy regimencie 50 warriorów troche trudno uniknąć monotonii tych 4-5 kolorów na zmanę.
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 58
Rejestracja: 8 sty 2012, o 20:11

Re: Nowe fabry GW

Post autor: Misiek » 26 mar 2012, o 07:06

Czy foundation też będą wycofane? Te na stronie gw wszystkie teraz wyglądają jak foundation. Walić zwykłe citadelki, ale foundation mają najlepszą formułę, nawet vallejo obsysa przy nich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Relax
Posty: 483
Rejestracja: 14 lut 2012, o 11:42

Re: Nowe fabry GW

Post autor: Relax » 26 mar 2012, o 10:27

Wszystkie stare kolory poszły jednak do piachu, ale opracowali tabelę zblizonych odcieni ze starymi i nowymi nazwami:
http://www.games-workshop.com/gws/conte ... =21600002a

dobre i to....
Kryspinku - może byś tak to wydrukował na swoim pięknym kolorowym kombajnie i powiesił gdzieś w sklepie dla biednych i niezorientowanych ludków jak ja....?
Awatar użytkownika
stave
Prezes Klubu Marauder
Posty: 2549
Rejestracja: 8 sty 2012, o 14:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nowe fabry GW

Post autor: stave » 26 mar 2012, o 19:40

tak jest herr general :mrgreen: spoko drukniemy i powiesimy - do końca tego tygodnia jeszcze będę miał stare farbki a później pakujemy, jak znam życie cosik pewnie zostawię jeszcze na stanie tylko ostro myśle co. Nowe będą w przyszłym tygodniu.
Obrazek
Posiadamy pełną ofertę GW, Italeri, Zvezda, Wamod, Paintforge i Magnesów
http://wargamesmat.com
Awatar użytkownika
Rafi
Członek Klubu Marauder
Posty: 324
Rejestracja: 15 sty 2012, o 11:02
Gram w:: Flames of War, Warhammer 40.000
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe fabry GW

Post autor: Rafi » 26 mar 2012, o 21:05

Może zostaw po dwa z każdego koloru? Szczególnie washe.
(...)now holidays come, and then they go, nothin new to gain, collect another memory.. when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine(...)
ODPOWIEDZ