Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Pochwal się, co ostatnio zmalowałeś!
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 18 sty 2014, o 23:39

Obrazek

Mały apdejt w temacie malowania Howling Griffons:
- dwóch taktycznych podciągniętych do jako takiego standardu i zalakierowanych; od zera pomalowane purity seals/parchments, poprawiony miejscami paintjob żółtoczerwony;
- dwóch nowych scoutów pomalowanych i zalakierowanych, tym samym do pełnego składu brakuje już tylko dwóch;
- podczas noworocznego remanentu w szafce odnalazłem paczkę static grass i zaaplikowałem; równocześnie nauczyłem się, żeby robić to po lakierowaniu, bo lakier zostawia obleśne kropelki na źdźbłach. :/
Obecnie na tapecie ostatni dwaj scouci (w przyszłości jeszcze pięciu starych do rewaloryzacji) oraz trzech 'poprawianych' taktycznych - w tym Battle-Brother Badassus, który dostanie na plecaku trofeum z łba orka. :)
In other news zakupiłem dreadnoughta z allegro za 40 zł: pomalowany, z nieprzyklejonymi ramionami i w mojej wymarzonej konfiguracji: TL lascannon, cc weapon, heavy flamer. Pierwszy w kolejce do malowania po zamknięciu tematu tacticali, scoutów i assaultów. :)
Awatar użytkownika
Zigmunth
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 721
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 13:23

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: Zigmunth » 19 sty 2014, o 06:34

Podstawek dreadowy u mnie czeka.

Fajne malowanie :) Nie mogę się doczekać aż skopię im tyłki w Kill Team kręcąc raporcik :)
Sisi
Posty: 172
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 19:40
Gram w:: W30k/40k, Adeptus Titanicus

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: Sisi » 19 sty 2014, o 11:38

Bardzo ładne malowanie. Utrzymaj taki styl a będzie naprawdę bardzo ładna armia... czekam na kolejne prace

Ps. Co jakiś czas zrób sobie takie zdjęcie całej pomalowanej gromadki... to podnsi morale... ;)

BTW. Fajnie wyglądają jeszcze w takim malowaniu:
Obrazek

No i Terminatorzy na czarno:
Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 19 sty 2014, o 12:11

Zigmnuth: super! To już daję znać Vincowi, bo ten podstawek pod jego dreda będzie.

Sisi: na początku rozważałem, czy nie robić właśnie tej wersji nightworldowej, ale bardzo słabo mi wychodzą highlighty na czerniach (my only weakness! :D) i z tego zrezygnowałem. ;) A fotka gromady będzie, jak tylko któryś squad zostanie w 100% ukończony. :)
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 22 lut 2014, o 16:12

Sisi pisze:Ps. Co jakiś czas zrób sobie takie zdjęcie całej pomalowanej gromadki... to podnsi morale... ;)
Zrobiłem i przyznaję, że masz rację. :D Oto skutki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jeszcze w stylu jak ze stronki GW, bo czemu nie. ;)

Obrazek

Obrazek

Niniejszym wszyscy tacticale i scouci mają brudzing na nóżkach, trawkę na podstawkach, lakier na sobie, generalnie te 2 unity są zrobione, gotowe i nie będę ich poprawiał. Amen.

Poza tym sierżant Leonidas dorobił się czerwonego płaszcza i power dzidy. A sierżant Crassus drugiego trofeum - tauowej główki. :)

Obrazek

I w sumie to tyle. Do pełnego squadu assaultów brakuje już tylko trzech i są obecnie na warsztacie, wraz z drednotem.
Sisi
Posty: 172
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 19:40
Gram w:: W30k/40k, Adeptus Titanicus

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: Sisi » 22 lut 2014, o 16:32

No brawo! Super to wygląda... :)

Będzie to jedna z ładniejszych armii. Super. Teraz czekam na kolejne fotki... i jak pomalujesz swojego dredzia... BTW... Ładnie by wyglądał w tych kolorkach Contemptor... ;)
Awatar użytkownika
Zigmunth
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 721
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 13:23

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: Zigmunth » 22 lut 2014, o 16:50

aaa głowy moich tałów i orków :D
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 23 mar 2014, o 20:27

Dawno żadnego apdejtu nie było. :)

Zakupiłem ostatnio kilka figurek Mark II Crusade Armour z FW używanych, w związku z czym większość musiałem oczyścić z farby. Postawiłem tradycyjnie na płyn hamulcowy dot4. I tutaj jest zonk, przed którym wszystkich przestrzegam - już po dobie moczenia żywica staje się galaretowata i zmywanie starą szczoteczką do zębów farby powoduje również zmywanie/urywanie elementów typu nity, kołnierz, wyloty dysz plecaka i wszelkich innych cienkich/niewielkich. Trzeba to robić bardzo ostrożnie.

Malowanie na pewno nie należy do moich najlepszych, ale tak mi się przyjemnie przy tym wojaku dłubało, że ja pierdzielę. :)

Obrazek

Oprócz tego dłubałem też kajtki z kolekcji Wrzesień 1939 i mam już trzy polskie wozy bojowe. :)

Obrazek

A trzej assaulci i dred z Howling Griffons leżą i czekają...
Awatar użytkownika
Zigmunth
V-ce Prezes Klubu Marauder
Posty: 721
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 13:23

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: Zigmunth » 23 mar 2014, o 21:23

Wypas ten Death Guard.
Już niedługo będziesz miał co malować bez obdzierania farby :)
Sisi
Posty: 172
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 19:40
Gram w:: W30k/40k, Adeptus Titanicus

Re: Paćkanie figurek wg Shvagra

Post autor: Sisi » 24 mar 2014, o 00:03

No, No bardzo ładni Ci z Death Guard. ;)

Oby więcej ich tam u Ciebie... ;)

Ja za jakiś czas może wrzucę zdjątka moich... ale to jeszcze trochę... ;)

Ps. A i tak czekam na twoich Gryfonów... ;)
ODPOWIEDZ