Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Pochwal się, co ostatnio zmalowałeś!
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 19 cze 2018, o 13:11

Dzięki Schtrasny. :)

Nie apdejtowałem pół roku i się nazbierało.

W lutym pomalowałem trzech Reiverów i do tej pory ten unit nie jest skończony, dlatego fotek brak. Potem był remont połowy domu, jeżdżenie za autem, więc czasu starczyło tylko na złożenie kilku budynków z Sector Imperialis. Nie są do końca pomalowane i fotek też jeszcze nie mają.

W marcu odgrzebałem kilka modeli z LotRa, które kiedyś mi tam do rąk wpadły i nałożyłem farbę.

Legolas
Obrazek

Tom Bombadil
Obrazek

Farmer Maggot (prototyp nowego Typhusa - porównajcie se ich pozy)
Obrazek

Balin z Morii
Obrazek

Bilbo Baggins
Obrazek

Poza tym farba trafiła na kilka budynków.

A w kwietniu, maju i czerwcu poszło już na ostro i wróciłem do armii White Scars napoczętej na przełomie 2016 i 2017. Osiągnąłem przez pewien czas średnią 1 model/2 dni co dla mnie jest zawrotnym tempem.

Legion Librarian Consul
Obrazek

Legion Tactical Squad
Obrazek

Legion Praetor w/ Cyber-hawk
Obrazek

Legion Tactical Support Squad
Obrazek

Legion Rhino
Obrazek

Legion Seeker Squad
Obrazek

Legion Command Squad
Obrazek

Obecnie na warsztacie jest ostatni unit do tej armii (Reconnaissance Squad). Potem jeszcze jakoś w październiku domaluję trzeciego jetbike'a, bo dwa już są i czekają. Poza tym są do dokończenia budynki, banda szkieletów do Shadespire, kilka rzeczy do Ultrasów (Repulsor, Reiversi, Inceptorzy, oddział taktyczny kolejny)... Niemniej jednak kolejkę modeli udało się bardzo konkretnie zredukować. I nadal zero zakupów od 6. grudnia 2018. :)
Sisi
Posty: 172
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 19:40
Gram w:: W30k/40k, Adeptus Titanicus

Re: Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Post autor: Sisi » 19 cze 2018, o 20:54

Super to wygląda. Zwłaszcza jaram się tymi modelami 30k. Fajnie było by kiedyś przeciw nim stanąć moimi DG. ;)
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 7 lip 2019, o 06:20

Sisi - zagramy, jak rulesy HH staną się podobniejsze do ósmej edycji 40k (jeśli się staną), bo siódma mnie mierzi. :)

Hmm od czego by tu zacząć uzupełnianie, jak rok nic nie wrzucałem. :) Pojadę chronologicznie i rozbiję na kilka postów.

Do herezji doszedł jeszcze veteran squad oraz recon squad, w którym modele to marinesi w zbrojach mark VI, z dodatkowo przedłużonymi nóżkami w udach i torsami, żeby uzyskać truescale. Kilka lat temu pomalowałem ich w Alpha Legion, ale zostali wykąpani i przerobieni na White Scarów.

Legion Veteran Tactical Squad
Obrazek

Legion Reconnaissance Squad
Obrazek

Następnie wziąłem się trochę za zalegające modele AoS. Ostatecznie doszedłem do 6 pomalowanych stormcastów liberatorów oraz 23 spireguardów/dawniej lothern seaguard. Nieco później na PMT dokupiłem brakujących 4 stormcastów i 7 spireguardów, więc jak ich pomaluję, to wtedy wrzucę foty pełnych unitów i ogólnie mojej armii Orderu, którą może kiedyś zagram. :)

Następną rzeczą była banda do Shadespire - szkieletorki. Bardzo przyjemnie się malowało, aż mnie kusiło wejść w tą armię w AoS. I nadal tego nie wykluczam kiedyś w przyszłości. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Był to czas, kiedy bardzo jarałem się nowym wówczas Kill Teamem, więc pocisnąłem małą bandę chaosu. Są w niej CSM Word Bearerzy (wrzucani tutaj dawniej, malowani pod Shadow War Armageddon), a także domalowany kultysta chaosu skonwertowany z chłopka z Battle for Macragge, lord w terminatorce (dawny Iron Warrior, wykąpany i przemalowany), a także jeden World Eater, bo z dna bits boksa wygrzebałem potrzebne bitsy na jednego. :) CSM wrzucę tutaj tylko tych, których nie wrzucałem we wcześniejszych postach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jadę na łyżwach dla Khorne'a

Tym sposobem doszliśmy do września 2018. Dalsze fotki niedługo. :)
Sisi
Posty: 172
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 19:40
Gram w:: W30k/40k, Adeptus Titanicus

Re: Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Post autor: Sisi » 7 lip 2019, o 15:39

Eee zasady 7,5 są spoczko. ;)
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Posty: 140
Rejestracja: 30 maja 2013, o 10:40
Gram w:: KT, WH40k, WHU, Relic

Re: Łódzkie Manufactorum - wytwory Shvagra

Post autor: ShVagYeR » 12 lip 2019, o 05:36

Kwestia subiektywna, dla mnie edycja 7 (i każda jej mutacja, 7,5 też) jest jak Lenin, czyli martwa i niech nie wraca. ;)

Następną pomalowaną rzeczą był kill team Thousand Sonów. Troszkę przekręcony, bo składający się z tylko 5 modeli, z czego trzech ma warpflamer, mag/sierżant ma jednoręczny warpflamer, a gunner ma obrotówkę Tzeentcha. Niby niewielu i elitarnie, ale save 2+ dla broni z D1, 3+ dla innych, poza tym invul, no i autohity. Jarałem się strasznie malując ich. Co jest ironiczne? Jak dotąd nimi jeszcze nie zagrałem, ba, nie grałem od tego czasu w KT ani nic innego. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


W ramach dalszego ciśnięcia Ultramarinesów dokończyłem też zaczęty na początku 2018 oddział Reiverów. Następnie pomalowałem primarisowego porucznika i sztandarowego, a potem z rozpędu oddział Inceptorów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I to tyle w 2018. Następny post od stycznia 2019. :)
ODPOWIEDZ